Hladilnik Tesla RS0930ME
Hladilnik Tesla RS0930ME
Redna cena:
159,90 €
Ali plačilo na obroke že od: 13,33 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 159,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Kupite hladilnik ali zamrzovalnik in prejmite bon pri elektriki.
Ob nakupu hladilnika ali zamrzovalnika v obdobju od 1.4.2026 do 30.4.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Hladilniki in Zamrzovalniki, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Hladilnik RS0930ME združuje praktičnost in eleganco z obojestransko zasnovo vrat, ki omogoča prilagoditev glede na vašo kuhinjsko postavitev. S kompaktnimi dimenzijami in nastavljivimi nogami je idealen za vsak dom ali delovni prostor, hkrati pa zagotavlja energijsko učinkovito hlajenje z naprednim hladilnim sredstvom R600A.
Obojestranska zasnova vrat
Ste vedeli, da lahko svoj hladilnik odpirate na levo ali desno stran, odvisno od vaših navad in potreb v kuhinji? Preprosto namestite magnetno gumijasto tesnilo vrat tako, kot vam ustreza.
Hladilno sredstvo R600A
V primerjavi z drugimi plini hitreje absorbira toploto, kar omogoča bolj energijsko učinkovito hlajenje.
Nastavljive noge
Nastavljive noge vam omogočajo prilagajanje višine hladilnika, tako da se lahko enostavno prilega vsaki kuhinji ali delovnemu prostoru.
| Vrsta | Hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 93 L |
| Prostornina zamrzovalnika | / |
| Zmogljivost zamrzovanja | / |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | / |
| Inverter motor | / |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 86 kWh |
| Glasnost | 40 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 472 x 446 x 864 mm |
| Teža | 20,5 kg |
| Garancija | 5 let |
| Ostalo | / |
Hladilnik Tesla RS0930ME
Redna cena:
159,90 €
Ali plačilo na obroke že od: 13,33 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 159,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.