Francoski hladilnik Hisense RQ7P522STFE
Francoski hladilnik Hisense RQ7P522STFE
Redna cena:
1.779,90 €
Cena z ECE bonusom*:
1.755,90 €
Prihranek do 24 € (-1 %)
Ali plačilo na obroke že od: 73,16 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.779,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Kupite hladilnik ali zamrzovalnik in prejmite bon pri elektriki.
Ob nakupu hladilnika ali zamrzovalnika v obdobju od 1.4.2026 do 30.4.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Hladilniki in Zamrzovalniki, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Dozirnik za led in vodo
Enostaven in preprost dostop do hladnih pijač
Ta zelo priročen vgrajen dozirnik za led in vodo lahko dnevno proizvede 2,2 litra ledu za vso družino. Ne da bi odprli vrata hladilnika, lahko izbirate med ledenimi kockami, zdrobljenim ledom ali ohlajeno vodo kadarkoli želite. Brezskrbno poskrbite za hladne pijače.
Moja sveža izbira
Shranjevanje po potrebi
Območje My Fresh Choice, lahko preprosto spremenite iz hladilnika v zamrzovalnik z nastavitvami temperature od -20 °C do +5 °C, odvisno od tega, kaj želite shraniti v danem trenutku. Z nastavitvijo želene temperature, ustvarite popolno okolje za živila, kar učinkovito podaljša njihovo svežino in okus.
Premium Flat Door Design
Sodobno oblikovanje s poudarkom na podrobnostih
Zasnovan je tako, da ustreza tudi najzahtevnejšim uporabnikom. Zaradi svojega vrhunskega videza z ravnimi vrati, vgrajenimi ročaji in visokokakovostnimi materiali, je ta hladilnik z zamrzovalnikom kot nalašč za vsako sodobno kuhinjo.
| Vrsta | Francoski hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 352 L |
| Prostornina zamrzovalnika | 214 L |
| Zmogljivost zamrzovanja | 4,5 kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 10 h |
| Inverter motor | Da - Inverter kompresor |
| Možnost menjave odpiranja vrat | / |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 352 kWh |
| Glasnost | 37 dB |
| Barva | Črna |
| Dimenzije | 1785 x 914 x 725 mm |
| Teža | 134 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Francoski hladilnik Hisense RQ7P522STFE
Redna cena:
1.779,90 €
Cena z ECE bonusom*:
1.755,90 €
Prihranek do 24 € (-1 %)
Ali plačilo na obroke že od: 73,16 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.779,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.