Kombinirani hladilnik Hisense RB3K330SAIC
Kombinirani hladilnik Hisense RB3K330SAIC
Redna cena:
669,90 €
Cena z ECE bonusom*:
645,90 €
Prihranek do 24 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 26,91 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Sistem hlajenja dna
Hitrejši, hladnejši in bolj energetsko varčen
Ker je sistem zasnovan tako, da zrak zajema na levi strani in ga odvaja na desni, učinkovito ločimo hladen zrak, ki prihaja od zunaj, od toplega zraka na izpustu. Tako ustvarimo kroženje zraka med spodnjo stranjo hladilnika in tlemi. S takšnim sistemom se energetska učinkovitost občutno poveča, hkrati pa omogoča popolno vgradnjo v kuhinjo.
ConnectLife
Upravljajte svoj hladilnik od kjerkoli
Z aplikacijo ConnectLife je vaše življenje veliko bolj preprosto. Svežino živil lahko zagotovite kjerkoli – doma, na poti ali v službi – saj lahko prek aplikacije na telefonu preprosto prilagodite temperaturne nastavitve svojega hladilnika.
Poljubna kombinacija
Sami ustvarite kombinacijo, ki ustreza vašemu življenjskemu slogu
Združite dva ali več izdelkov in povečajte kapaciteto ter si ustvarite idealno shranjevalno rešitev za svojo kuhinjo. Več modelov lahko enostavno kombinirate, izbire pa so dovolj raznolike, da popolnoma ustrezajo vašim potrebam in željam.
| Vrsta | Prostostoječi kombinirani hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 190 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 140 l |
| Zmogljivost zamrzovanja | 10kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 12 h |
| Inverter motor | Da |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Energijski razred | C |
| Poraba el. energije | 165 kWh |
| Glasnost | 35 dB |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzije | 595 x 1856 x 600 mm |
| Teža | 73 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Kombinirani hladilnik Hisense RB3K330SAIC
Redna cena:
669,90 €
Cena z ECE bonusom*:
645,90 €
Prihranek do 24 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 26,91 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.