Vgradni podpultni hladilnik Candy CM4SE68W
Vgradni podpultni hladilnik Candy CM4SE68W
Redna cena:
359,90 €
Cena z ECE bonusom*:
335,90 €
Prihranek do 24 € (-7 %)
Ali plačilo na obroke že od: 27,99 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 359,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Kupite hladilnik ali zamrzovalnik in prejmite bon pri elektriki.
Ob nakupu hladilnika ali zamrzovalnika v obdobju od 1.4.2026 do 30.4.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Hladilniki in Zamrzovalniki, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Vgradni enovratni hladilnik z zamrzovalnikom Candy CM4SE68W ima prostornino 95 l v hladilnem, 16 l v zamrzovalnem predelu in se uvršča v E energijski razred. Hladilnik ima dve stekleni polici ter dve polici na vratih. Zmogljivost zamrzovanja je 2,6 kg/24h, čas ohranjanja temperature pa je 11 h. Hladilnik spada v klimatski razred N-ST z glasnostjo delovanja 40 dB. Glavne karakteristike: Uporabna prostornina hladilnega predela: 95 l, Uporabna prostornina zamrzovalnega predela: 16 l, Mehansko upravljanje, 2 polici, 2 polici na vratih hladilnika, Zamrzovalni predal, Steklene police, Samodejno odtajanje hladilnega predela, Smer odpiranja vrat: desno, Spremenljiva smer odpiranja vrat.
| Vrsta | Vgradni hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 95 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 16 l |
| Zmogljivost zamrzovanja | / |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 11 h |
| Inverter motor | / |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 147 kWh |
| Glasnost | 40 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 596 x 826 x 556 mm |
| Teža | 28,8 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Vgradni podpultni hladilnik Candy CM4SE68W
Redna cena:
359,90 €
Cena z ECE bonusom*:
335,90 €
Prihranek do 24 € (-7 %)
Ali plačilo na obroke že od: 27,99 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 359,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.