Vgradni kombinirani hladilnik Candy ECNBQL3518EV
Vgradni kombinirani hladilnik Candy ECNBQL3518EV
Redna cena:
469,90 €
Cena z ECE bonusom*:
445,90 €
Prihranek do 24 € (-5 %)
Ali plačilo na obroke že od: 37,16 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 469,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Kupite hladilnik ali zamrzovalnik in prejmite bon pri elektriki.
Ob nakupu hladilnika ali zamrzovalnika v obdobju od 1.4.2026 do 30.4.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Hladilniki in Zamrzovalniki, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Vgradni hladilnik Fresco 400 ECNBQL3518EV, se uvršča v E energijski razred in ima prostornino 194 l v hladilnem in 74 l v zamrzovalnem predelu. Hladilnik se ponaša s tehnologijo LOW FROST, ki upočasnjuje nastajanje ledu v zamrzovalniku, Super Cool funkcija pa pospeši postopek hlajenja na optimalno temperaturo. Low frost tehnologija vzdržuje optimalno vlažnost v hladilniku in prepreči nastajanje debelega sloja ledu v zamrzovalniku. Led v zamrzovalniku tako nastaja zelo počasi in v manjših količinah. Led osvetlitev ima daljšo življenjsko dobo, manjšo porabo energije ter manjše segrevanje. Kadar želite na hitro ohladiti hrano in pijačo, nastavite funkcijo Super Cool in temperatura v hladilniku bo hitro dosegla najnižjo stopnjo. Hladilnik omogoča enostavno namestitev tečajev vrat na levo ali desno stran. Zato lahko hladilnik postavite v katero koli zasnovo kuhinje.
| Vrsta | Vgradni kombinirni hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 194 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 74 l |
| Zmogljivost zamrzovanja | 3 kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 13 h |
| Inverter motor | / |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 220 kWh |
| Glasnost | 35 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 540 x 1773 x 550 mm |
| Teža | 56 kg |
| Garancija | 2 let |
| Ostalo | Tehnologija hlajenja LOW FROST. Ventilacijski sistem Air. LED osvetlitev notranjosti. Drsni tečaji. Zvočni signal za odprta vrata. Steklene police. Super Cool. Eco funkcija. |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Vgradni kombinirani hladilnik Candy ECNBQL3518EV
Redna cena:
469,90 €
Cena z ECE bonusom*:
445,90 €
Prihranek do 24 € (-5 %)
Ali plačilo na obroke že od: 37,16 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 469,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.