Vgradna kuhinjska napa Hisense CH8BI5138B
Vgradna kuhinjska napa Hisense CH8BI5138B
Redna cena:
499,90 €
Cena z ECE bonusom*:
473,90 €
Prihranek do 26 € (-5 %)
Ali plačilo na obroke že od: 39,49 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Ob nakupu izdelkov bele tehnike prejmete bon pri elektriki.
Ob nakupu bele tehnike v obdobju od 1.5.2026 do 31.5.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Bela tehnika, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Napreden motor
Moč nove generacije
Ta napa ima napreden motor, zasnovan za izjemno zmogljivo odvajanje zraka. Z uporabo najsodobnejše tehnologije zagotavlja odličen pretok zraka in hitro odstranjuje neželene vonjave ter hlape.
Enostavno čiščenje filtrov
Pralni filtri za bolj svež zrak v kuhinji
Vse nape Hisense so opremljene s pralnimi maščobnimi filtri, ki omogočajo enostavno vzdrževanje in dolgoročno učinkovitejše delovanje.
Opozorilo za filter
Ohranite svežino
Brez ugibanja. Pametni senzorji spremljajo stanje filtrov in vas pravočasno opozorijo, kdaj jih je treba očistiti ali zamenjati. Pravočasni opomniki za čiščenje zagotavljajo optimalno delovanje in daljšo življenjsko dobo.
| Vrsta | Kuhinjska napa |
| Število hitrosti | 4 |
| Max. pretok zraka | 600 m³/h |
| Upravljanje | Gumbi |
| Osvetlitev | LED |
| Filter | 1 |
| Energijski razred | A |
| Poraba el. energije | 49 kWh |
| Glasnost | 67 dB |
| Barva | Črna |
| Dimenzije | 714 x 283 x 351 mm |
| Teža | 10,5 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Vgradna kuhinjska napa Hisense CH8BI5138B
Redna cena:
499,90 €
Cena z ECE bonusom*:
473,90 €
Prihranek do 26 € (-5 %)
Ali plačilo na obroke že od: 39,49 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.