Pralni stroj Gorenje WNHEI72SAS
Pralni stroj Gorenje WNHEI72SAS
Redna cena:
359,90 €
Cena z ECE bonusom*:
335,90 €
Prihranek do 24 € (-7 %)
Ali plačilo na obroke že od: 27,99 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 359,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Kupite pralni stroj, sušilni stroj ali pralno-sušilni stroj in prejmite bon pri elektriki.
Ob nakupu pralnega, sušilnega ali pralno-sušilnega stroja v obdobju od 1.3.2026 do 31.3.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Pralni stroji, Sušilni stroji in Pralno-sušilni stroji, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
SteamTech
Močan, a tih motor
Nič več skrbi zaradi pozabljenega perila
Oprano ob ravno pravem času
Vedno prijetno dišeče perilo
Nežno oprano in posušeno
| Vrsta | Pralni stroj s sprednjim polnjenjem |
| Zmogljivost pranja | 7 kg |
| Hitrost ožemanja | 1200 obr/min |
| Programi | 15 programov Bombaž Volna Hitro pranje Športni Mix AllergyCare Otroška oblačila PerfectBlack Eko 20 °C Puh Eko 40–60 °C Ožemanje Samočistilni program Izpiranje/ožemanje |
| Inverter motor | / |
| Zamik vklopa | / |
| Zaščita pred prelivom | / |
| Energijski razred | A |
| Poraba el. energije | 45 kWh |
| Poraba vode | 46 L |
| Glasnost | 72 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 600 x 850 x 610 mm |
| Teža | 76,8 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Pralni stroj Gorenje WNHEI72SAS
Redna cena:
359,90 €
Cena z ECE bonusom*:
335,90 €
Prihranek do 24 € (-7 %)
Ali plačilo na obroke že od: 27,99 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 359,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.