Pralni stroj Beko BM3WFSU49415WB
Pralni stroj Beko BM3WFSU49415WB
Redna cena:
429,90 €
Cena z ECE bonusom*:
403,90 €
Prihranek do 26 € (-6 %)
Ali plačilo na obroke že od: 33,66 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 429,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Ob nakupu izdelkov bele tehnike prejmete bon pri elektriki.
Ob nakupu bele tehnike v obdobju od 1.5.2026 do 31.5.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Bela tehnika, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Revolucija prihranka energije v vseh programih pranja
Tehnologija EnergySpin izboljšuje raztapljanje detergenta z dinamičnimi premiki bobna, pri tem prihrani do 35% energije tudi pri drugih programih, ne samo na Eco, kar poudarja zavezanost Beka k trajnosti brez žrtvovanja čistoče.
Brezhibno čiščenje 24 vrst madežev
Pospravite beli kis, limonin sok in milo za posodo. Sodijo v kuhinjo, vaša obarvana oblačila pa v pralni stroj s programom StainExpert™. Naj gre za kavo, kečap, čokolado, ličila ali kri, program StainExpert™ je zasnovan posebej za odstranjevanje 24 različnih vrst madežev, zato vam nobenega madeža ne bo več treba predhodno obdelati.
2 kg čistega perila v 14 min
Vsa oblačila ne potrebujejo intenzivnega pranja. Včasih zadostuje hitro pranje. Program Xpress Super Short 14 Min vam omogoča pranje do 2 kg perila v samo 14 minutah. 2 kg se morda ne zdi veliko, vendar je to približno 20 majic! To je več kot dovolj, da se odpravite skozi vrata.
Valoviti boben za nežnejše pranje
Pogosto pranje se lahko odrazi na oblačilih. Zato je tu sistem AquaWave® z ukrivljenim steklom vrat in posebej zasnovanimi lopaticami, ki v bobnu premikajo perilo v obliki valov, s čimer se perilo obdela nežneje in izboljša učinkovitost pranja. Ko bo naslednjič nekdo pohvalil vaša oblačila in boste odgovorili: Kaj, ta stara stvar?, boste morda povedali resnico.
| Vrsta | Pralni stroj |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Hitrost ožemanja | 1400 obr./min. |
| Programi | 15 |
| Inverter motor | Da |
| Zamik vklopa | Da |
| Zaščita pred prelivom | Da |
| Energijski razred | A |
| Poraba el. energije | 49 kWh |
| Poraba vode | 49 l |
| Glasnost | 75 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 60 x 84,5 x 54,6 cm |
| Teža | 70 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Beko Croatia d.o.o.
Slavonska avenija 1C
1000 Zagreb
Croatia
support-slo@beko.com
Odgovorna oseba v EU
Beko B.V.
Nieuwe Herengracht 119
1011 SB Amsterdam
Netherlands
customercarecenterccc@gmail.com
Pralni stroj Beko BM3WFSU49415WB
Redna cena:
429,90 €
Cena z ECE bonusom*:
403,90 €
Prihranek do 26 € (-6 %)
Ali plačilo na obroke že od: 33,66 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 429,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.