Pralno-sušilni stroj Hisense WD3S8043BW3
Pralno-sušilni stroj Hisense WD3S8043BW3
Redna cena:
499,89 €
Cena z ECE bonusom*:
475,89 €
Prihranek do 24 € (-5 %)
Ali plačilo na obroke že od: 39,66 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,89 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Energijski razred A-30 %/D
Prihranite energijo, ne da bi pri tem žrtvovali zmogljivost
Zaradi nenehnih izboljšav na področju energetske učinkovitosti, lahko vse prednosti sodobnih pralnih strojev izkoristite z bistveno manjšo porabo energije. To pomeni nižje račune za elektriko in korak v smeri varovanja okolja.
Auto Wash
Enostavno delovanje z samodejnim usklajevanjem programov
Uporabite funkcijo Auto, ki samodejno prepozna vaša oblačila in prilagodi pralne cikle za popolnoma prilagojeno pranje. Auto program je idealen za manjše količine mešanih tkanin. Ta priročen program zagotovi, da bo pranje zaključeno v najkrajšem možnem času, brez potrebe po ročnem upravljanju.
Veliki LED zaslon
Oglejte si svoje nastavitve v stilu
Elegantni LED zaslon nudi preprost in estetsko prijeten pregled vašega aparata. Nežen, a jasno osvetljen zaslon preprečuje naključno izbiro napačnih funkcij in vam omogoča jasen, enostaven pregled vaših najljubših programov.
| Vrsta | Pralno-sušilni stroj s sporednjim polnjenjem |
| Zmogljivost pranja | 8 kg |
| Hitrost ožemanja | 1400 obr/min |
| Zmogljivost sušenja | 5 kg |
| Programi |
16 programov Power 49'
Daljinsko upravljanje
Wash&Dry
Eko 40–60 °C
Quick Wash
Auto Program
Antiallergy Program
ExtraHygiene
Bombaž
Sintetika
Volna
Izpiranje
Ožemanje
Drum Clean
Sušenje:
Daljinsko upravljanje
Allergy Care
Baby Care
Sintetika/mix za v omaro
Bombaž standard
Parni program osveževanje SteamRefresh
|
| Inverter motor | Da |
| Zamik vklopa | D |
| Zaščita pred prelivom | Da |
| Energijski razred | D |
| Poraba el. energije | 266 kWh |
| Poraba vode | 80 L |
| Glasnost | 72 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 595 x 845 x 510 mm |
| Teža | 58 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | Daljinsko upravljanje - ConnectLife |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Pralno-sušilni stroj Hisense WD3S8043BW3
Redna cena:
499,89 €
Cena z ECE bonusom*:
475,89 €
Prihranek do 24 € (-5 %)
Ali plačilo na obroke že od: 39,66 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,89 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.