Pralno-sušilni stroj Hisense WD5I1245BWRH
Pralno-sušilni stroj Hisense WD5I1245BWRH
Redna cena:
1.219,90 €
Cena z ECE bonusom*:
1.195,90 €
Prihranek do 24 € (-2 %)
Ali plačilo na obroke že od: 99,66 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.219,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Skrbite za svoja oblačila, skrbite za planet
Razred A z 20 % boljšo učinkovitostjo pranja, razred A pri pranju in sušenju, razred A pri nadzoru hrupa ter razred A pri ožemanju. Izberite serijo pralno-sušilnih strojev Hisense in dosezite popolne rezultate pranja ob nižji porabi energije. Skrbite za svoja oblačila in hkrati poskrbite za planet. Ti podatki temeljijo na tehnologiji testiranja CVC, pri kateri je bila izvedena primerjava med modeloma Hisense WD5I1245BWRH in WDQY1214EVJM z izboljšanimi parametri pranja, zaradi katerih je naprava do 30 % učinkovitejša od zahtev za energijski razred A ter do 10 % učinkovitejša od zahtev za energijski razred A&D. Testirano po standardu IEC 60456-2010 v programu Eco 40–60. Posamezni rezultati se lahko razlikujejo.
Toplotna črpalka
Pametna toplota, učinkovito sušenje
Stopite v prihodnost pranja s pralno-sušilnim strojem s toplotno črpalko. Njegov zaprti sistem izmenjave toplote reciklira energijo za vrhunsko učinkovitost, medtem ko inteligentno upravljanje temperature nežno ohranja življenjsko dobo tkanin. Postopek sušenja brez emisij toploto zadrži v notranjosti, kar zagotavlja okolju prijazno delovanje in dolgotrajno skrb za vaša oblačila.
Wash&Dry 49’
1 kg perila operite in posušite v samo 49 minutah
Popolna rešitev za vsakodnevne potrebe pranja! Pozabite na iskanje pravega programa za manjše količine perila. Ta priročna funkcija zagotavlja učinkovito pranje in sušenje v samo 49 minutah. Uživajte v enostavni in preprosti negi z Wash&Dry 49’.
| Vrsta | Pralno-sušilni stroj s sporednjim polnjenjem |
| Zmogljivost pranja | 12 kg |
| Hitrost ožemanja | 1400 obr/min |
| Zmogljivost sušenja | 8 kg |
| Programi |
23 programov Mix
Športni
Volna
Sintetika
Bombaž
Quick Wash
Srajce
Posteljnina
Eko 40–60 °C
Hišni ljubljenčki
Wash&Dry
Daljinsko upravljanje
AI super wash
Izpiranje Ožemanje
Drum Clean
Sušenje:
Power 39'
Dlake hišnih ljubljenčkov
Čiščenje bobna
Sintetika
Bombaž
Daljinsko upravljanje
Allergy Care
Down
Baby Care
Občutljivo
Air Refresh
Časovno sušenje
Volna
Športna oblačila
Srajce
Posteljnina
|
| Inverter motor | Da |
| Zamik vklopa | Da |
| Zaščita pred prelivom | Da |
| Energijski razred | A |
| Poraba el. energije | 184 kWh |
| Poraba vode | 50 L |
| Glasnost | 72 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 595 x 845 x 595 mm |
| Teža | 89 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Pralno-sušilni stroj Hisense WD5I1245BWRH
Redna cena:
1.219,90 €
Cena z ECE bonusom*:
1.195,90 €
Prihranek do 24 € (-2 %)
Ali plačilo na obroke že od: 99,66 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.219,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.