Pralno-sušilni stroj Hisense WD5I8043BWF
Pralno-sušilni stroj Hisense WD5I8043BWF
Redna cena:
629,90 €
Cena z ECE bonusom*:
605,90 €
Prihranek do 24 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 50,49 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Wash&Dry 49’
1 kg perila operite in posušite v samo 49 minutah
Popolna rešitev za vsakodnevne potrebe pranja! Pozabite na iskanje pravega programa za manjše količine perila. Ta priročna funkcija zagotavlja učinkovito pranje in sušenje v samo 49 minutah. Uživajte v enostavni in preprosti negi z Wash&Dry 49’.
Quicker
Pospešite pranje perila
Funkcija Quicker prihrani do 57 %* časa pranja s skrajšanjem pralnega cikla. Preprosto tapnite za aktivacijo funkcije Quicker – z vsakim dotikom se čas pranja dodatno skrajša. Uživajte v hitrem čiščenju brez kompromisov pri kakovosti – popolno za dneve, ko potrebujete hitro oprano perilo, a še vedno želite vrhunske rezultate.*Primerjava trajanja programa za bombaž z in brez dvakrat aktivirane funkcije Quicker.
iPlay™
Pametni zaslon, pametnejše pranje perila
Zaslon iPlay™ TFT velikosti 3,55 palca izboljša izkušnjo pranja perila z živahnimi barvami in ostro sliko. Omogoča jasen pregled nad programi in funkcijami, kar omogoča enostavno izbiro s pomočjo gumba ali zaslona na dotik. Uživajte v brezhibnem upravljanju in elegantnem, sodobnem dizajnu.
| Vrsta | Pralno-sušilni stroj s sporednjim polnjenjem |
| Zmogljivost pranja | 8 kg |
| Hitrost ožemanja | 1400 obr/min |
| Zmogljivost sušenja | 5 kg |
| Programi |
18 programov Bombaž
Sintetika
Volna
Hitri 39'
Power 49'
Wash&Dry
Hišni ljubljenčki
Eko 40–60 °C
Posteljnina
Steam Refresh
Quick Wash
Antiallergy Program
Izpiranje
Ožemanje
Drum Clean
Sušenje:
Sintetika
Bombaž
Allergy Care
Baby Care
Avtomatski hitro sušenje
Parni program osveževanje SteamRefresh
|
| Inverter motor | Da |
| Zamik vklopa | Da |
| Zaščita pred prelivom | Da |
| Energijski razred | D |
| Poraba el. energije | 266 kWh |
| Poraba vode | 72 L |
| Glasnost | 72 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 595 x 845 x 470 mm |
| Teža | 62 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Pralno-sušilni stroj Hisense WD5I8043BWF
Redna cena:
629,90 €
Cena z ECE bonusom*:
605,90 €
Prihranek do 24 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 50,49 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.