Sušilni stroj s toplotno črpalko Hisense DH7S107BB
Sušilni stroj s toplotno črpalko Hisense DH7S107BB
Redna cena:
859,90 €
Cena z ECE bonusom*:
833,90 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 34,75 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 859,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
AI Super Dry
Za lažje, pametnejše in boljše sušenje
Sušilni stroj z zaznavanjem vlažnosti oblačil pametno izbere ustrezen cikel sušenja za vsako vrsto perila. Spremlja tudi temperaturo in se ustavi, ko so oblačila popolnoma suha, da prepreči njihovo prekomerno sušenje.
Pametni nadzor
Kadar koli in kjer koli - vedno imejte vse pod nadzorom
Z aplikacijo ConnectLife lahko na daljavo upravljate pralni in sušilni stroj, vključno z vklopom, prekinitvijo delovanja in različnimi funkcijami. Dostop in nadzor nad vašo napravo sta le en dotik stran, ne glede na to, kje ste.
Spremljanje porabe enrgije
Enostaven nadzor nad učinkovitostjo
Serija 7S je bila razvita z mislijo na energetsko učinkovitost, zato vam ponuja vse prednosti sodobnega sušilnega stroja, hkrati pa porabi bistveno manj energije. To pomeni nižje račune za elektriko in korak k varovanju okolja.
| Vrsta | Sušilni stroj s sprednjim polnjenjem |
| Zmogljivost sušenja | 10 kg |
| Programi |
17 programov Allergy Care
Brisače
Osveževanje z ionizatorjem IonRefresh
Baby Care
Občutljivo
Časovno sušenje
Volna
Športna oblačila
Srajce
Posteljnina
AI super dry
Čiščenje bobna
Jeans
Časovni
Sintetika
Bombaž
Hitri 30'
Daljinsko upravljanje
Bombaž eko
|
| Zamik vklopa | Da |
| Energijski razred | C |
| Poraba el. energije | 117 kWh |
| Glasnost | 62 dB |
| Barva | Črna |
| Dimenzije | 845 x 595 x 670 mm |
| Teža | 57 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | Daljinsko upravljanje - ConnectLife Možnost direktnega odtoka |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Sušilni stroj s toplotno črpalko Hisense DH7S107BB
Redna cena:
859,90 €
Cena z ECE bonusom*:
833,90 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 34,75 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 859,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.