Zamrzovalna omara Gorenje FNCI517E62WF
Zamrzovalna omara Gorenje FNCI517E62WF
Redna cena:
809,90 €
Cena z ECE bonusom*:
785,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 32,75 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 809,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Kupite hladilnik ali zamrzovalnik in prejmite bon pri elektriki.
Ob nakupu hladilnika ali zamrzovalnika v obdobju od 1.4.2026 do 30.4.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Hladilniki in Zamrzovalniki, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Hladilnik, ki prepozna vaše navade
Nastavljiv predal
Vse o hladilniku in zamrzovalniku na dosegu roke
Stabilen, tih in vzdržljiv
Natančen nadzor temperature hlajenja ali zamrzovanja
| Vrsta | Samostoječa zamrzovalna omara |
| Prostornina | 235 l |
| Zmogljivost zamrzovanja | 12 kg/h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 10 h |
| Možnost menjave odpiranja vrat | 35 dB |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 244 kWh |
| Glasnost | 35 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 540 x 1772 x 545 mm |
| Teža | 57 kg |
| Garancija | 5 let |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Zamrzovalna omara Gorenje FNCI517E62WF
Redna cena:
809,90 €
Cena z ECE bonusom*:
785,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 32,75 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 809,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.