Zamrzovalna omara Beko RFSA210K40WN
Zamrzovalna omara Beko RFSA210K40WN
Redna cena:
329,90 €
Cena z ECE bonusom*:
303,90 €
Prihranek do 26 € (-8 %)
Ali plačilo na obroke že od: 25,33 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 329,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Ob nakupu izdelkov bele tehnike prejmete bon pri elektriki.
Ob nakupu bele tehnike v obdobju od 1.5.2026 do 31.5.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Bela tehnika, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Minimalno kopičenje zmrzali
Zaradi nabiranja zmrzali v statičnih hladilnikih se hrana zlepi, naprava pa porabi več energije. Zaradi posebnega sistema izhlapevanja MinFrost® se nabiranje ledu v zamrzovalniku bistveno zmanjša. To pomeni, da bodo zamrznjena živila ohranjena bolje in z manj energije, vi pa boste morali manj pogosto odmrzovati.
Nastavljiva smer odpiranja vrat se prilagodi tlorisu vaše kuhinje
Nekateri kuhinjski tlorisi zahtevajo, da se vrata hladilnika odpirajo v določeno smer in ne v drugo. Nastavljiva smer vrat omogoča namestitev tečajev vrat tako na levi kot na desni strani enote, tako da se lahko odločite, v katero smer se bodo odprla vrata vašega hladilnika. Poleg tega lahko svojo hladilno zmogljivost podvojite tako, da dva hladilnika postavite drug ob drugega in vrata enega obrnete.
Vzdržljivo skladiščenje za svežino
BioCycle Eggtray je primer naše predanosti okolju z materiali, ki so zasnovani za trajnostno prihodnost, pri tem nudi visoko učinkovito rešitev za skladiščenje v hladilniku in zmanjšuje emisije toplogrednih plinov.
| Vrsta | Zamrzovalna omara |
| Prostornina | 168 L |
| Zmogljivost zamrzovanja | 7,7 kg/24 h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | / |
| Možnost menjave odpiranja vrat | / |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 190 kWh |
| Glasnost | 37 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 135,7 x 54 x 57,4 cm |
| Teža | 44,5 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Beko Croatia d.o.o.
Slavonska avenija 1C
1000 Zagreb
Croatia
support-slo@beko.com
Odgovorna oseba v EU
Beko B.V.
Nieuwe Herengracht 119
1011 SB Amsterdam
Netherlands
customercarecenterccc@gmail.com
Zamrzovalna omara Beko RFSA210K40WN
Redna cena:
329,90 €
Cena z ECE bonusom*:
303,90 €
Prihranek do 26 € (-8 %)
Ali plačilo na obroke že od: 25,33 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 329,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.