Električno strgalo in rezalnik Solis Multi Slicer
Električno strgalo in rezalnik Solis Multi Slicer
Redna cena:
89,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 11,13 € x 8 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 89,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Koristite promocijsko kodo iz naslova viškov samooskrbe za izbrane izdelke!
Solis Multi Slicer električni strgalnik in rezalnik hitro nariba in reže sadje, zelenjavo, sir, oreščke, čokolado in drugo hrano.
Ta naprava je rezalnik hrane, ki se uporablja za enostavno rezanje, drobljenje in ribanje različnih vrst hrane. Naprava je opremljena s petimi vrstami nastavkov za različne načine priprave hrane. Zaradi svoje preproste zasnove naprava zagotavlja dosledne rezultate z minimalnim naporom.
Vsestranski rezalnik
Ne glede na to, ali gre za sadje, zelenjavo, sir, oreščke ali čokolado – sestavine lahko brez težav obdelate na različne načine.
Kompaktna oblika
Solis Multi Slicer večnamenski rezalnik je kompakten, prihrani prostor in ga je enostavno shraniti.
5 različnih rezil
Pet nastavkov za mletje, ribanje, rezanje, 3 mm rezine in julienne trakove.
Funkcionalna zasnova
Funkcionalna zasnova z dvema velikostma posode omogoča učinkovito sekljanje majhnih in velikih količin sestavin.
Hitro delovanje
Brezčasna in funkcionalna zasnova ter intuitivno upravljanje zagotavljajo hitro in enostavno uporabo.
Enostavno čiščenje
Vsi snemljivi deli so primerni za pomivanje v pomivalnem stroju in enostavni za čiščenje.
| Vrsta | Električno strgalo in rezalnik |
| Moč | 80 W |
| Funkcije | Sekljanje, ribanje (Grobi kosi, Drobni kosi, Zelo drobni kosi), rezanje |
| Nastavki | 5 (za ribanje, rebrasto rezanje, 3 mm rezine, kratke in dolge trakove) |
| Barva | Bež |
| Dimenzije | 32,5 x 14 x 14,5 cm |
| Teža | 1,85 kg |
| Garancija | 2 leti (1 leto za pravne osebe) |
| Ostalo | / |
Električno strgalo in rezalnik Solis Multi Slicer
Redna cena:
89,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 11,13 € x 8 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 89,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.