Sekljalnik Bosch MMR08R2
Sekljalnik Bosch MMR08R2
Redna cena:
33,50 €
Ali plačilo na obroke že od: 11,17 € x 3 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 33,50 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Bosch univerzalni sekljalnik MMR08R2 je praktičen kuhinjski pripomoček z zmogljivim 400 W motorjem. Opremljen je s plastično posodo prostornine 800 ml, ki je primerna tako za pomivanje v pomivalnem stroju kot tudi za uporabo v mikrovalovni pečici.
Sekljalnik vključuje ploščo za stepanje in univerzalni nož iz nerjavečega jekla, ki ga lahko enostavno očistite v pomivalnem stroju.
Za priročno shranjevanje poskrbi funkcija Easy Storage, ki omogoča navijanje kabla neposredno na napravo.
| Vrsta | Sekljalnik |
| Moč | 400 W |
| Nastavitev hitrosti | 1 |
| Nastavitev turbo | / |
| Barva | Rdeča |
| Dimenzije | 250 x 195 x 195 mm |
| Teža | 1,3 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | 1 x Plošča za stepanje |
Podatki o proizvajalcu
BSH Hausgeräte GmbH
Carl-Wery-Straße 34
81739 München
Germany
http://www.bsh-group.com/
Odgovorna oseba v EU
BSH Hausgeräte GmbH
Carl-Wery-Straße 34
81739 München
Germany
http://www.bsh-group.com/
Sekljalnik Bosch MMR08R2
Redna cena:
33,50 €
Ali plačilo na obroke že od: 11,17 € x 3 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 33,50 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.