Sesalnik Solis Flexi Vac Cleaner 350
Sesalnik Solis Flexi Vac Cleaner 350
Redna cena:
229,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 19,08 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 229,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Odkrijte sesalnike in čistilnike za brezhibno čistočo!
Ob nakupu izbranih izdelkov v ECE shop, v obdobju od 1.3.2026 do 31.3.2026 prejmete darilo: NANA čistilo za steklo*. Akcija velja za izdelke v kategoriji sesalnikov in čistilnikov tal ter ostalih izdelkov za čiščenje.
*Darilo bo poslano ločeno od naročenega izdelka, v roku 14 dni od potrditve naročila.
Solis Flexi Vac Cleaner 350 brezžični palični sesalnik brezžično in čisto posesa vaš dom.
Namenjen je za suho sesanje v zaprtih prostorih. Za mokro čiščenje ga je mogoče opremiti z električnim mopom (naprodaj kot dodatna oprema).
Možnost namestitve stenskega nosilca.
Prikaže vam stanje baterije, zamašene krtače za tla in zamašen zračni kanal.
Tri hitrosti delovanja: Min, Mid in Max.
HEPA filter, znan tudi kot visoko učinkovit filter delcev, je standard za učinkovitost zračnega filtra.
Inteligentni LED zaslon
Zaslon prikazuje stopnjo napolnjenosti v % v realnem času, pa tudi stopnjo zamašenosti krtače in zračnega kanala.
Brezžično z največjo prilagodljivostjo
Zahvaljujoč nastavljivi kombinaciji sesalne cevi in šobe lahko enostavno očistite težko dostopna mesta doma ali v avtomobilu.
Do 45 minut delovanja
Z zamenljivo litij-ionsko baterijo lahko nadaljujete s čiščenjem brez čakanja.
Krtača za tla z LED osvetlitvijo
Krtača za tla z LED osvetlitvijo omogoča vidnost tudi najmanjših prašnih delcev, kar omogoča temeljito čiščenje.
Svež zrak zahvaljujoč HEPA filtru
Dva HEPA filtra ujameta najdrobnejše prašne delce, zagotavljata čist zrak in ščitita motor.
| Vrsta | Brezžični sesalnik |
| Moč | 350 W |
| Baterija | Li-Ion 25,9 V, 2200 mAh |
| Čas delovanja | Do 45 minut |
| Čas polnjena | 4 - 5 h |
| Posoda/vrečka za prah | Posoda 1l |
| Dolžina kabla | / |
| Glasnost | / |
| Dodatki | 2-u-1 Combo šoba, Šoba za reže |
| Barva | Vijolična |
| Dimenzije | 39 × 35 × 75-112 cm |
| Teža | 2,7 kg |
| Garancija | 2 leti (1 leto za pravne osebe) |
| Ostalo | / |
Sesalnik Solis Flexi Vac Cleaner 350
Redna cena:
229,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 19,08 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 229,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.