Pokončni sesalnik Xiaomi G30 Max EU
Pokončni sesalnik Xiaomi G30 Max EU
Redna cena:
379,01 €
Cena z ECE bonusom*:
355,01 €
Prihranek do 24 € (-6 %)
Ali plačilo na obroke že od: 29,58 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 379,01 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Pokončni sesalnik Xiaomi G30 Max EU ponuja močno sesanje in dolgo življenjsko dobo. Ima 5-stopenjsko filtracijo (učinkovitost do 99,98%; filtrira in ujame drobne delce prahu velikosti do 0,3 µm*, vključno s cvetnim prahom, pršicami in drugimi alergeni, s čimer preprečuje sekundarno onesnaženje in ščiti osebe, nagnjene k alergijam). 14-delna ciklonska tehnologija skrbi za učinkovito ločevanje prahu in zraka, da prepreči zamašitev filtrov, zmanjša obrabo in zagotovi stabilno sesanje. Električna krtača s sistem Anti-tangling* zmanjšuje zapletanje las.
V samem pakiranju se nahaja: električna krtača, sofa krtača, mini električna krtača, krtača za hišne ljubljenčke, nastavek 2v1 za sesanje rež, širok nastavek 2v1, glavna cev, gibljiva cev, upogljiv dodatek, stenski nosilec, dodaten nosilec za pritrditev, komplet za montažo na steno, napajalnik.
| Vrsta | Pokončni suhi sesalnik |
| Moč | 700 W |
| Baterija | 4000 mAh |
| Čas delovanja | 90 min |
| Čas polnjena | 3,5 ur |
| Posoda/vrečka za prah | Posoda za prah 800 ml |
| Dolžina kabla | / |
| Glasnost | / |
| Dodatki | Priloženi |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzije | 354,7 x 131,3 x 236 mm |
| Teža | 5,1 kg |
| Garancija | 1 leto |
| Ostalo | Pralni filter |
Podatki o proizvajalcu
Xiaomi Technology Netherlands B.V
E5, WTC The Hague, Prinses Beatrixlaan 582
The Hague 2595
NL
contact@support.mi.com
Odgovorna oseba v EU
Xiaomi Technology Netherlands B.V
E5, WTC The Hague, Prinses Beatrixlaan 582
The Hague 2595
NL
contact@support.mi.com
Pokončni sesalnik Xiaomi G30 Max EU
Redna cena:
379,01 €
Cena z ECE bonusom*:
355,01 €
Prihranek do 24 € (-6 %)
Ali plačilo na obroke že od: 29,58 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 379,01 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.