Električni skiro Xiaomi 6 Ultra GL
Električni skiro Xiaomi 6 Ultra GL
Redna cena:
999,00 €
Cena z ECE bonusom*:
973,00 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 40,54 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Električni skiro Xiaomi 6 Ultra je najzmogljivejši model v seriji, zasnovan za zahtevne uporabnike, ki pričakujejo več. Poganja ga motor z nazivno močjo 500 W in največjo močjo kar 1200 W, ki omogoča hitro pospeševanje, visok navor 45 Nm ter zanesljivo premagovanje klancev do 25 %. Zmogljiva baterija kapacitete 12.5Ah/585Wh zagotavlja doseg do 75 km (odvisno od terena in teže uporabnika), kar omogoča daljše vožnje brez pogostega polnjenja, hkrati pa omogoča tudi hitro polnjenje za dodatnih 30 km dosega v približno eni uri (z ustreznim polnilnikom).
Za maksimalno udobje skrbijo 12-palčne terenske pnevmatike širine 3" in napredno dvojno vzmetenje z nihajno roko, ki učinkovito blaži tresljaje in zagotavlja stabilno vožnjo tudi na slabših podlagah. Vrhunsko varnost zagotavljajo dvojne kolutne zavore spredaj in zadaj v kombinaciji z E-ABS sistemom, ki omogoča krajšo zavorno pot in boljši nadzor, dodatni TCS sistem pa izboljša oprijem na spolzkih površinah. Robustna konstrukcija z nosilnostjo do 140 kg, povečana oddaljenost od tal ter ergonomska zasnova omogočajo udobno in samozavestno vožnjo tudi na zahtevnejših terenih. Z zaščito IPX6, vrhunsko izdelavo in izjemno zmogljivostjo je električni skiro Xiaomi 6 Ultra odlična izbira za vse, ki iščejo zmogljiv, zanesljiv in tehnološko napreden električni skiro za vsak teren.
OPOZORILO: V primeru, da kupec električnega skiroja posega v konstrukcijske nastavitve in sprosti maksimalno konstrukcijsko hitrost 25km/h je električni skiro prepovedano uporabljati v javnem prometu na področju Republike Slovenije, skladno z veljavno zakonodajo in predpisi. Prav tako kupec električnega skiroja zaradi takšnega posega izgubi pravico do uveljavljanja garancije oziroma neskladnosti blaga po ZVPot-1.
| Motor | 500W (max moč 1200W) |
| Baterija | 12.5Ah, 585Wh |
| Doseg | 75 km (odvisno od terena in teže uporabnika) |
| Najvišja hitrost | 25 km/h |
| Zavore | Bobnasta zavora in zadnji E-ABS |
| Vzmetenje | Da |
| Pnevmatike | 12'' napihljiva kolesa brez zračnice za vse terene |
| Osvetlitev | Sprednja in zadnja luč |
| Maksimalna nosilnost | 140kg |
| Čas polnjenja | 10,5 ur |
| Dimenzije | 1380 x 605 x 1349mm |
| Teža | 33,7 kg |
| Barva | Rumena |
| Garancija | 1 leto |
| Ostalo | 3 nastavitve hitrosti, zaklep motorja z aplikacijo, pregled stanja baterije, prevoženih kilometrov, nadgrajen TCS protizdrsni sistem, vgrajeni smerokazi, BMS zaščita baterije, sledenje lokacije preko aplikacije "Apple Find My" Bluetooth, preko aplikacije Xiaomi Home za Android in IOS |
Proizvajalec:
Xiaomi Communications Co., Ltd.
Prinses Beatrixlaan 582
2595 BM , The Hague
Nizozemska
contact@support.mi.com
Odgovorna oseba v EU:
Xiaomi Communications Co., Ltd.
Prinses Beatrixlaan 582
2595 BM , The Hague
Nizozemska
contact@support.mi.com
Električni skiro Xiaomi 6 Ultra GL
Redna cena:
999,00 €
Cena z ECE bonusom*:
973,00 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 40,54 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.