Televizor Blaupunkt 43UGC5500S
Televizor Blaupunkt 43UGC5500S
Redna cena:
259,90 €
Ali plačilo na obroke že od: 21,66 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 259,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Blaupunkt 43UGC5500S je 43-palčni 4K Ultra HD pametni televizor, ki združuje visoko ločljivost, sodoben operacijski sistem in široke možnosti povezovanja. S svojo velikostjo 108 cm je primeren za dnevne sobe, spalnice ali druge manjše do srednje velike prostore.
Zaslon z ločljivostjo 4K prinaša izjemno ostro sliko z veliko podrobnostmi, Direct LED osvetlitev pa poskrbi za enakomerno svetlost in dobro kontrastno razmerje. Široki vidni koti omogočajo kakovostno sliko tudi pri gledanju iz strani, kar poveča udobje pri skupnem gledanju vsebin.
Operacijski sistem Google TV omogoča enostaven dostop do številnih aplikacij, filmov in spletnih vsebin. Vmesnik je pregleden in prilagojen uporabniku, vgrajeni Chromecast pa omogoča hitro brezžično predvajanje vsebin iz telefona ali tablice neposredno na televizor.
Televizor podpira vse glavne digitalne standarde, kar omogoča sprejem različnih TV signalov brez dodatnih naprav. Funkcija snemanja na USB, elektronski programski vodič, teletekst ter starševski nadzor zagotavljajo dodatno udobje in prilagodljivost pri vsakodnevni uporabi.
Povezljivost je zelo dobro zasnovana, saj so na voljo trije HDMI vhodi, več USB priključkov, optični avdio izhod, Ethernet priključek ter brezžični Wi-Fi in Bluetooth. To omogoča enostavno povezavo z igralnimi konzolami, zvočnimi sistemi in drugimi napravami.
Za zvok skrbita vgrajena stereo zvočnika s podporo za izboljšano zvočno obdelavo, kar zagotavlja jasen in uravnotežen zvok pri gledanju filmov, serij ali športnih prenosov.
Blaupunkt 43UGC5500S je tako dobra izbira za vse, ki želijo večji pametni televizor z 4K sliko, enostavnim upravljanjem in širokimi možnostmi uporabe v sodobnem domačem okolju.
| Zaslon | 43" (108 cm) direct LED |
| Slika | 3840 x 2160 |
| Procesor | ARM Cortex-A55, 1.3 GHz, štirijedrni |
| Zvok | 2x8 W Dolby Audio |
| Smart TV | Da |
| Povezave | Wi-Fi, Bluetooth |
| Priključki |
|
| Energijski razred | G |
| Poraba el. energije | 53 kWh |
| Barva | Črna |
| VESA | 300 x 300 |
| Dimenzije | 95,7 x 25,8 x 61,4 cm (s stojalom) |
| Teža | 6,9 kg (s stojalom) |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Televizor Blaupunkt 43UGC5500S
Redna cena:
259,90 €
Ali plačilo na obroke že od: 21,66 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 259,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.