Kombinirani hladilnik Tesla RC2600HXE
Kombinirani hladilnik Tesla RC2600HXE
Redna cena:
329,99 €
Cena z ECE bonusom*:
303,99 €
Prihranek do 26 € (-8 %)
Ali plačilo na obroke že od: 25,33 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 329,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Kupite hladilnik ali zamrzovalnik in prejmite bon pri elektriki.
Ob nakupu hladilnika ali zamrzovalnika v obdobju od 1.4.2026 do 30.4.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Hladilniki in Zamrzovalniki, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Tesla RC2600HXE – eleganten hladilnik z uporabnimi rešitvami
Tesla RC2600HXE združuje sodobno estetiko in funkcionalnost, ki jo zahteva vsakodnevna uporaba. Zasnovan v sodelovanju z italijanskimi oblikovalci, prinaša moderen videz, ki se brez težav vklopi v vsako kuhinjo.
Pametno osvetljena notranjost
LED osvetlitev v notranjosti zagotavlja enakomerno svetlobo in manjšo porabo energije, hkrati pa omogoča odlično preglednost nad shranjenimi živili.
Fleksibilne steklene police
Ojačane steklene police so odporne in varne, njihova zasnova pa preprečuje razlivanje tekočin. Višino polic lahko enostavno prilagodiš glede na svoje potrebe in velikost embalaže.
Svežina na dosegu roke
Poseben predal za sadje in zelenjavo ohranja vlažnost ter pomaga, da živila ostanejo dlje časa sveža – kot bi jih pravkar prinesli s tržnice.
| Vrsta | Kombinirani hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 191 L |
| Prostornina zamrzovalnika | 71 L |
| Zmogljivost zamrzovanja | 3,2 kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 13 ur |
| Inverter motor | / |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 210 kWh |
| Glasnost | 40 dB |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzije | 55 x 180 x 56 cm |
| Teža | 50 kg |
| Garancija | 5 let |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Comtrade Distribution d.o.o.
Bulevar Zorana Đinđića 125i
11070 Beograd
Serbija
info@tesla.com
Odgovorna oseba v EU
Comtrade Distribucija d.o.o.
Letališka cesta 29B
1000 Ljubljana
Slovenija
info@tesla.com
Kombinirani hladilnik Tesla RC2600HXE
Redna cena:
329,99 €
Cena z ECE bonusom*:
303,99 €
Prihranek do 26 € (-8 %)
Ali plačilo na obroke že od: 25,33 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 329,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.