Ameriški hladilnik Hisense RS818N4IFD
Ameriški hladilnik Hisense RS818N4IFD
Redna cena:
1.279,90 €
Cena z ECE bonusom*:
1.255,90 €
Prihranek do 24 € (-2 %)
Ali plačilo na obroke že od: 52,33 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.279,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Dozirnik za led in vodo
Vedno pripravljen led na dosegu roke
Samodejni izdelovalnik ledu v zamrzovalniku lahko dnevno proizvede več kot 130 ledenih kock (1,2 kg). Ne glede na to, ali imate radi koktajle, gazirane pijače, žgane pijače ali vodo – ta premišljena funkcija bo zadovoljila vse vaše potrebe.
Pametna povezljivost
Upravljajte hladilnik od kjerkoli
Zahvaljujoč pametnemu načinu Wi-Fi je vaše življenje precej enostavnejše. Poskrbite, da bodo vaša živila vedno sveža, tako da temperaturo hladilnika prilagodite kjerkoli – doma, na poti ali v pisarni – preko aplikacije na telefonu.
Vgrajen ročaj
Odpiranje vrat od zgoraj ali spodaj
Ta ameriški hladilnik z dvema vodoravnima vgrajenima ročajema ne poskrbi le za sodoben videz, temveč omogoča tudi enostavno odpiranje vrat tako odraslim kot otrokom.
| Vrsta | Ameriški hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 417 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 215 l |
| Zmogljivost zamrzovanja | 11kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 7 h |
| Inverter motor | Da |
| Možnost menjave odpiranja vrat | / |
| Energijski razred | D |
| Poraba el. energije | 277 kWh |
| Glasnost | 35 dB |
| Barva | Črna |
| Dimenzije | 910 x 730 x 1790 mm |
| Teža | 118 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Ameriški hladilnik Hisense RS818N4IFD
Redna cena:
1.279,90 €
Cena z ECE bonusom*:
1.255,90 €
Prihranek do 24 € (-2 %)
Ali plačilo na obroke že od: 52,33 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.279,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.