Francoski hladilnik Hisense RQ758N4SBSE
Francoski hladilnik Hisense RQ758N4SBSE
Redna cena:
1.329,90 €
Cena z ECE bonusom*:
1.305,90 €
Prihranek do 24 € (-2 %)
Ali plačilo na obroke že od: 54,41 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.329,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
| Vrsta | Francoski hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 393 L |
| Prostornina zamrzovalnika | 216 L |
| Zmogljivost zamrzovanja | 7 kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 10 h |
| Inverter motor | Da - Inverter kompresor |
| Možnost menjave odpiranja vrat | / |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 319 kWh |
| Glasnost | 37 dB |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzije | 912 x 1785 x 725 mm |
| Teža | 132 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Francoski hladilnik Hisense RQ758N4SBSE
Redna cena:
1.329,90 €
Cena z ECE bonusom*:
1.305,90 €
Prihranek do 24 € (-2 %)
Ali plačilo na obroke že od: 54,41 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.329,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.