Pralni stroj Hoover THO476TM5-S
Pralni stroj Hoover THO476TM5-S
Redna cena:
439,99 €
Cena z ECE bonusom*:
415,99 €
Prihranek do 24 € (-5 %)
Ali plačilo na obroke že od: 17,33 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Pralni stroj Hoover H-WASH 500 z zgornjim polnjenjem THO476TM5-S ima zmogljivost pranja 7 kg in hitrost ožemanja 1400 obratov/min. Pralni stroj se uvršča v energijski razred A, ponaša se z inverter motorjem, ki zagotavlja tišje delovanje, izjemno zmogljivost in daljšo življenjsko dobo. Poleg klasičnega upravljanja z vrtečim gumbom ima stroj na voljo tudi možnost upravljanja s pametnim telefonom preko wi-fi povezave z aplikacijo hOn. Opremljen je z napredno funkcijo KG detektor, ki oceni količino perila ter prilagodi čas pranja in porabo vode ter energije. Občutite svobodo pranja s programom ALL IN ONE, ki omogoča skupno pranje različnih vrst tkanin v samo 59 minutah, tudi pri polni polnitvi. Programi: Bombaž, Eco 40-60, Volna/ročno pranje, 20 °C, Sintetika in barvno, Izčrpavanje in ožemanje, Izpiranje, Fitness, Nega za mehkobo, Nega za svežino, Nega proti alergijam, Rapid care 14' 30' 44', All in one 59', Dodatna nega.
| Vrsta | Pralni stroj |
| Zmogljivost pranja | 7 kg |
| Hitrost ožemanja | 1400 obr/min |
| Programi | 16 programov Bombaž Eco 40–60, Volna/ročno pranje 20 °C, Sintetika in barvno perilo, Izčrpavanje in ožemanje, Izpiranje, Fitness, Nega za mehkobo, Nega za svežino, Nega proti alergijam, Rapid Care 14', 30', 44' (hitri program), All in One 59' (vse v enem), Dodatna nega |
| Inverter motor | Da |
| Zamik vklopa | Da |
| Zaščita pred prelivom | Da |
| Energijski razred | A |
| Poraba el. energije | 45 kWh |
| Poraba vode | 42 l |
| Glasnost | 79 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 410 x 860 x 600 mm |
| Teža | 58 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Pralni stroj Hoover THO476TM5-S
Redna cena:
439,99 €
Cena z ECE bonusom*:
415,99 €
Prihranek do 24 € (-5 %)
Ali plačilo na obroke že od: 17,33 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.