Prenosni računalnik Asus V16 V3607VM-RP023W Core 7 240H/32GB/SSD 1TB/16" WUXGA 1920x1200 144Hz/RTX 5060/W11Home
Prenosni računalnik Asus V16 V3607VM-RP023W Core 7 240H/32GB/SSD 1TB/16" WUXGA 1920x1200 144Hz/RTX 5060/W11Home
Redna cena:
1.738,99 €
Cena z ECE bonusom*:
1.712,99 €
Prihranek do 26 € (-1 %)
Ali plačilo na obroke že od: 71,37 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.738,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Pripravljeni za vzlet domišljije? Spoznajte ASUS V16 – vaš vstop v neomejene svetove igranja in ustvarjalnosti. Odlikuje ga futurističen dizajn z izjemno kul podrobnostmi, kot je ozadje tipkovnice Turbo Blue, ki ga izstopa od množice. Ne glede na to, ali osvajate virtualne svetove ali sproščate svojo novo najdeno ustvarjalnost, je ASUS V16 vaša vrata v neomejene možnosti.
| Zaslon | 40,64 cm (16,0'') WUXGA (1920 x 1200) 16:10, LED Backlit, 300-nits, 144 Hz, nebleščeč Anti-glare |
| Procesor | Intel Core 7 procesor 240H 2,50 GHz (24MB, do 5,20 GHz, 10 jeder, 16 niti) |
| Pomnilnik | 32 GB DDR5 (2*16GB DDR5-5600 SO-DIMM) |
| Trdi disk | 1 TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Grafična kartica | nVidia GeForce RTX 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 |
| Tipkovnica | Slovenska, osvetljena, Chiclet z numeričnim delom |
| Miška | Precizna drsna ploščica |
| Kamera | 1080p FHD s ščitom za zasebnost (privacy shutter) |
| Zvočniki | SonicMaster, vgrajen zvočnik in array mikrofon |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Priključki | 1x USB 3.2 Gen1 Type-C z DisplayPort in PowerDelivery, 2x USB 3.2 Gen1 Type-A, 1x HDMI 2.1 FRL, 1x DC-in, 1x 3,5mm kombinirani avdio priključek |
| Baterija | 63WHrs, 3S1P, 3-celična Li-ion; Napajanje: 150W (20V, 7.5A), Rectangle priključek |
| Barva | Črna |
| Dimenzije | 35,70 x 2,20 x 25,07 cm |
| Teža | 1,95 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
ASUS TeK Computer Inc.
No. 15, Li-De Road
Beitou District, Taipei 112
Taiwan
email@asus.com
Odgovorna oseba v EU
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25
1105 Amsterdam
NL
email@asus.com
Prenosni računalnik Asus V16 V3607VM-RP023W Core 7 240H/32GB/SSD 1TB/16" WUXGA 1920x1200 144Hz/RTX 5060/W11Home
Redna cena:
1.738,99 €
Cena z ECE bonusom*:
1.712,99 €
Prihranek do 26 € (-1 %)
Ali plačilo na obroke že od: 71,37 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.738,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.