Prenosni računalnik Lenovo LOQ 15 R7 16/1 FHD W11H RTX5050
Prenosni računalnik Lenovo LOQ 15 R7 16/1 FHD W11H RTX5050
Redna cena:
1.489,99 €
Cena z ECE bonusom*:
1.463,99 €
Prihranek do 26 € (-2 %)
Ali plačilo na obroke že od: 61,00 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.489,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Lenovo LOQ je zmogljiv in eleganten prenosnik, zasnovan za zahtevne uporabnike, ki iščejo kombinacijo zmogljivosti in prenosljivosti. Opremljen je s procesorjem AMD Ryzen 7, ki zagotavlja hitro in zanesljivo delovanje tako pri vsakodnevnih opravilih kot pri zahtevnejših nalogah, kot so urejanje videoposnetkov, programiranje ali igranje iger saj ima podporo grafične kartice nVidia RTX 5050.
Prenosnik ima 15,6-palčni zaslon in ponuja jasne slike in žive barve, kar ga naredi odličnega za igranje iger, delo ali zabavo. Ima 16 GB RAM-a. Hitri SSD s kapaciteto 1 TB zagotavlja veliko prostora za shranjevanje datotek in aplikacij, hkrati pa omogoča izjemno hiter zagon in nalaganje programov. Prenosnik je tudi privlačnega videza, z modernim dizajnom, ki ga dopolnjujejo kakovostni materiali. Primeren je tako za delo kot za prosti čas in bo zagotovo zadovoljil potrebe naprednih uporabnikov, ki iščejo zmogljivo in zanesljivo napravo.
| Zaslon | 39,6 cm (15,6'') 1920 x 1080 ( FHD ) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC |
| Procesor | AMD Ryzen 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Pomnilnik | 16 GB (SO-DIMM DDR5-5600) nadgradljiv do 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Grafična kartica | nVidia GeForce RTX 5050 8GB GDDR7, Boost Clock 2662MHz, TGP 100W, 440 AI TOPS |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Tipkovnica | Osvetljena tipkovnica |
| Miška | Touchpad |
| Kamera | 5,0 MP z elektronskim zaklopom |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2 W x2, optimizirani z Nahimic Audio |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Priključki | 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz, 1x combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x Power connector |
| Baterija | Li-Ion, 60 Wh, napajalnik: 170 W |
| Barva | Siva |
| Dimenzije | 359,86 x 258,7 x 23,9 mm |
| Teža | 2,4 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Lenovo (Slovakia)
SKLandererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia
Bratislava
811 09 BRATISLAVA
https://support.lenovo.com/contactus
https://support.lenovo.com/supportphones
Odgovorna oseba v EU
Lenovo (Slovakia)
SKLandererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia
Bratislava
811 09 BRATISLAVA
https://support.lenovo.com/contactus
https://support.lenovo.com/supportphones
Prenosni računalnik Lenovo LOQ 15 R7 16/1 FHD W11H RTX5050
Redna cena:
1.489,99 €
Cena z ECE bonusom*:
1.463,99 €
Prihranek do 26 € (-2 %)
Ali plačilo na obroke že od: 61,00 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.489,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.