Električni skiro Xiaomi 6 Max GL
Električni skiro Xiaomi 6 Max GL
Redna cena:
799,00 €
Cena z ECE bonusom*:
773,00 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 32,21 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Električni skiro Xiaomi 6 Max združuje moč, doseg in udobje v dovršeni rešitvi za urbano mobilnost. Z zmogljivim motorjem z največjo močjo do 1100 W omogoča hitro pospeševanje in zanesljivo vožnjo tudi v klanec do 24 %, medtem ko baterija kapacitete 10Ah/468 Wh poskrbi za doseg do 70 km dosega pri 15 km/h oziroma do 45 km pri 25 km/h (odvisno od terena in teže uporabnika).Za vrhunsko udobje med vožnjo skrbijo napredno sprednje vzmetenje in dvojni zadnji blažilniki, ki skupaj z velikimi 12-palčnimi pnevmatikami učinkovito blažijo tresljaje in zagotavljajo stabilnost na različnih podlagah.
Robustna konstrukcija omogoča nosilnost do 130 kg, široka platforma in ergonomsko oblikovano krmilo pa zagotavljata udobno vožnjo tudi na daljših razdaljah. Vgrajen 3-palčni TFT zaslon prikazuje ključne informacije, povezljivost z aplikacijo pa omogoča dodatni nadzor in pametne funkcije. Z zaščito IPX6, zanesljivo izdelavo in možnostjo hitrega polnjenja je ta skiro odlična izbira za vse, ki iščejo zmogljivo, varno in sodobno prevozno sredstvo.
OPOZORILO: V primeru, da kupec električnega skiroja posega v konstrukcijske nastavitve in sprosti maksimalno konstrukcijsko hitrost 25km/h je električni skiro prepovedano uporabljati v javnem prometu na področju Republike Slovenije, skladno z veljavno zakonodajo in predpisi. Prav tako kupec električnega skiroja zaradi takšnega posega izgubi pravico do uveljavljanja garancije oziroma neskladnosti blaga po ZVPot-1.
| Motor | 450W (max moč 1000W) |
| Baterija | 10Ah, 468 Wh |
| Doseg | 70 km (odvisno od terena in teže uporabnika) |
| Najvišja hitrost | 25 km/h |
| Zavore | Bobnasta zavora in zadnji E-ABS |
| Vzmetenje | Da |
| Pnevmatike | 12'' napihljiva kolesa brez zračnice |
| Osvetlitev | Sprednja in zadnja luč |
| Maksimalna nosilnost | 130kg |
| Čas polnjenja | 9 ur |
| Dimenzije | 1298 x 606.6 x 1297mm |
| Teža | 29,7 kg |
| Barva | Črna |
| Garancija | 1 leto |
| Ostalo | 3 nastavitve hitrosti, zaklep motorja z aplikacijo, pregled stanja baterije, prevoženih kilometrov, nadgrajen TCS protizdrsni sistem, vgrajeni smerokazi, BMS zaščita baterije, sledenje lokacije preko aplikacije "Apple Find My" Bluetooth, preko aplikacije Xiaomi Home za Android in IOS |
Proizvajalec:
Xiaomi Communications Co., Ltd.
Prinses Beatrixlaan 582
2595 BM , The Hague
Nizozemska
contact@support.mi.com
Odgovorna oseba v EU:
Xiaomi Communications Co., Ltd.
Prinses Beatrixlaan 582
2595 BM , The Hague
Nizozemska
contact@support.mi.com
Električni skiro Xiaomi 6 Max GL
Redna cena:
799,00 €
Cena z ECE bonusom*:
773,00 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 32,21 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.