Električni skiro Xiaomi 6 Pro GL
Električni skiro Xiaomi 6 Pro GL
Redna cena:
699,00 €
Cena z ECE bonusom*:
673,00 €
Prihranek do 26 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 28,04 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Električni skiro Xiaomi 6 Pro je zasnovan za uporabnike, ki želijo zmogljiv, stabilen in udoben električni skiro za vsakodnevne poti. Njegova največja prednost so velike 12-palčne pnevmatike, ki zagotavljajo bistveno boljšo stabilnost, oprijem in udobje kot manjša kolesa, zato je vožnja prijetnejša tudi na slabših mestnih površinah.
Skiro odlikuje tudi izjemen doseg do 70 km z enim polnjenjem (odvisno od terena in teže uporabnika), kar pomeni manj skrbi zaradi polnjenja in več svobode pri vsakodnevnih vožnjah. Idealen je za vožnjo v službo, po opravkih ali daljše mestne poti. Električni skiro Xiaomi 6 Pro je odlična izbira za vse, ki želijo udobnejšo vožnjo z večjimi kolesi in nadpovprečen doseg v svojem razredu.
OPOZORILO: V primeru, da kupec električnega skiroja posega v konstrukcijske nastavitve in sprosti maksimalno konstrukcijsko hitrost 25km/h je električni skiro prepovedano uporabljati v javnem prometu na področju Republike Slovenije, skladno z veljavno zakonodajo in predpisi. Prav tako kupec električnega skiroja zaradi takšnega posega izgubi pravico do uveljavljanja garancije oziroma neskladnosti blaga po ZVPot-1.
| Motor | 400 W (max moč 1000w) |
| Baterija | 10Ah, 468 Wh |
| Doseg | 70 km (odvisno od terena in teže uporabnika) |
| Najvišja hitrost | 25 km/h |
| Zavore | Bobnasta zavora in zadnji E-ABS |
| Vzmetenje | Da |
| Pnevmatike | 12'' napihljiva kolesa brez zračnice |
| Osvetlitev | Sprednja in zadnja luč |
| Maksimalna nosilnost | 120kg |
| Čas polnjenja | 9 ur |
| Dimenzije | 1279 x 600 x 1277mm |
| Teža | 27,3 kg |
| Barva | Črna |
| Garancija | 1 leto |
| Ostalo | 3 nastavitve hitrosti, zaklep motorja z aplikacijo, pregled stanja baterije, prevoženih kilometrov, nadgrajen TCS protizdrsni sistem, vgrajeni smerokazi, BMS zaščita baterije Bluetooth, preko aplikacije Xiaomi Home za Android in IOS |
Proizvajalec:
Xiaomi Communications Co., Ltd.
Prinses Beatrixlaan 582
2595 BM , The Hague
Nizozemska
contact@support.mi.com
Odgovorna oseba v EU:
Xiaomi Communications Co., Ltd.
Prinses Beatrixlaan 582
2595 BM , The Hague
Nizozemska
contact@support.mi.com
Električni skiro Xiaomi 6 Pro GL
Redna cena:
699,00 €
Cena z ECE bonusom*:
673,00 €
Prihranek do 26 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 28,04 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.