Delno vgradni pomivalni strojGorenje GI673A92X
Delno vgradni pomivalni strojGorenje GI673A92X
Redna cena:
629,90 €
Cena z ECE bonusom*:
605,90 €
Prihranek do 24 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 25,25 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Okolju prijazne prednosti s 35 % večjim prihrankom energije

Popolno suha posoda

Učinkovito hitro

Zabava za dva ali dvanajst – posoda bo brezhibno čista

Ne skrbite zaradi izliva vode
Brezhibno delovanje filtra
| Vrsta | Delno vgradni pomivalni stroj |
| Št. pogrinjkov | 16 |
| Št. programov |
7 programov Intenzivni program |
| Št. temperatur | 7 (40/45/50/55/60/65/70) |
| Nastavitev zamika vklopa | Da |
| Inverter motor | Da |
| Vrsta zaščite | Popolni AquaStop |
| Energijski razred | A |
| Poraba el. energije | 55 kWh |
| Poraba vode | 9,4 L |
| Glasnost | 41 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 598 x 816 x 575 mm |
| Teža | 31,2 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Delno vgradni pomivalni strojGorenje GI673A92X
Redna cena:
629,90 €
Cena z ECE bonusom*:
605,90 €
Prihranek do 24 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 25,25 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.