Popolnoma vgradni pomivalni stroj Gorenje GV583B10AD
Popolnoma vgradni pomivalni stroj Gorenje GV583B10AD
Redna cena:
619,90 €
Cena z ECE bonusom*:
595,90 €
Prihranek do 24 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 49,66 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 619,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Preprosto pametnejši glede detergenta

Vedno čiste stekleničke za dojenčke
Hitro in učinkovito
Nežno pomivanje tudi kristalnih kozarcev
Višja temperatura, nižja poraba
Prilagojeno vsaki posamezni posodi
| Vrsta | Vgradni pomivalni stroj |
| Št. pogrinjkov | 10 |
| Št. programov | 5 Intenzivni program Poseben program za pomivanje stekla Avtomatski program Program ECO 1h pomivanje |
| Št. temperatur | 5 (65/60/55/50/45°C) |
| Nastavitev zamika vklopa | Da |
| Inverter motor | Da |
| Vrsta zaščite | Popolni AquaStop |
| Energijski razred | B |
| Poraba el. energije | 59 kWh |
| Poraba vode | 8 l |
| Glasnost | 42 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 448 x 815 x 550 mm |
| Teža | 34,5 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Popolnoma vgradni pomivalni stroj Gorenje GV583B10AD
Redna cena:
619,90 €
Cena z ECE bonusom*:
595,90 €
Prihranek do 24 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 49,66 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 619,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.