Prostostoječi pomivalni stroj Gorenje GS673A97X
Prostostoječi pomivalni stroj Gorenje GS673A97X
Redna cena:
669,90 €
Cena z ECE bonusom*:
645,90 €
Prihranek do 24 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 26,91 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Popolnoma suha posoda
- Uživajte v popolnoma suhi posodi in prihranite do 20% stroškov energije. Ob koncu čistilnega cikla se vrata pomivalnega stroja delno odprejo, zagotavljajoč, da se vaše posode posušijo do popolnosti, brez tveganja poškodb pohištva zaradi prekomerne vlage. S TotalDry vam ni več treba ročno brisati posode, kar vam omogoča več časa za sprostitev po obroku.
Učinkovito hitro
- Učinkovit in hiter program, namenjen vsakodnevni uporabi za posodo z nekoliko posušenimi ostanki. Ta program deluje pri 65°C in je končan v 1 uri.
Jasnost in nadzor
- Upravljanje pomivalnega stroja še nikoli ni bilo tako enostavno. Vsi upravljalni elementi so nameščeni na ergonomski poziciji z enostavno logiko delovanja od leve proti desni. Vsi modeli se ponašajo z jasnim belim LED zaslonom, nekateri naprednejši modeli pa so opremljeni tudi s funkcijo na dotik. Za začetek pomivanja posode je dovolj že en sam dotik.
Popolna rešitev za najtrdovratnejše madeže in največjo umazanijo
- Novi modeli pomivalnih strojev Gorenje ponujajo popolno rešitev za najtrdovratnejše madeže in največjo umazanijo: dve močni in zelo učinkoviti šobi, nameščeni na zadnjem delu korita. Z uporabo visokotlačne vode neposredno ciljajo na najtrše madeže, kar je idealno za čiščenje loncev, ponev in pekačev.
| Vrsta | Prostostoječi pomivalni stroj |
| Št. pogrinjkov | 16 |
| Št. programov |
7 programov Intenzivni program |
| Št. temperatur | 7 (40/45/50/55/60/65/70) |
| Nastavitev zamika vklopa | Da |
| Inverter motor | Da |
| Vrsta zaščite | Popolni AquaStop |
| Energijski razred | A |
| Poraba el. energije | 55 kWh |
| Poraba vode | 9,4 L |
| Glasnost | 40 dB |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzije | 599 x 846 x 598 mm |
| Teža | 44,5 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Prostostoječi pomivalni stroj Gorenje GS673A97X
Redna cena:
669,90 €
Cena z ECE bonusom*:
645,90 €
Prihranek do 24 € (-4 %)
Ali plačilo na obroke že od: 26,91 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.