Prenosni računalnik Asus ExpertBook B3 B3405CCA-WB225H4D0X Ultra 5 225H/16GB/SSD 1TB/14" WUXGA 300-nits/W11Pro
Prenosni računalnik Asus ExpertBook B3 B3405CCA-WB225H4D0X Ultra 5 225H/16GB/SSD 1TB/14" WUXGA 300-nits/W11Pro
Redna cena:
1.150,03 €
Cena z ECE bonusom*:
1.124,03 €
Prihranek do 26 € (-2 %)
Ali plačilo na obroke že od: 46,83 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.149,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
ASUS ExpertBook B3 je pametno oblikovan za poslovni uspeh, kar povečuje produktivnost, izboljšuje varnost in omogoča komunikacijo v realnem času z fleksibilnimi IT posodobitvami. Njegove zmogljive funkcije med drugimi vključujejo procesor Intel® Core™ Ultra 5 ter živahen zaslon z razmerjem stranic 16:10. ExpertBook B3 ima opravljen standard MIL-STD-810H vojaško odpornost - vse to v oblikovanju, ki sprejema okoljsko osveščen pogled, ki vključuje odgovornost in trajnost.
| Zaslon | 35,5 cm (14,0'') WUXGA (1920x1200) 16:10, 300nits, NTSC: 45%, nebleščeč, Wide-view |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225H procesor 1,70 GHz (18M, do 4,90 GHz, 14-jeder); Intel AI Boost NPU do 13 TOPS |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5 SO-DIMM (1x prosto DDR5 SO-DIMM) |
| Trdi disk | 1 TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD (1x prosto M.2 2230) |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth 5.4 |
| Tipkovnica | Osvetljena, slovenska, 1,5mm ugrez tipk |
| Miška | Sledilna ploščica |
| Kamera | 720p HD kamera z zaslonko za zasebnost |
| Zvočniki | Dirac, vgrajen zvočnik in Array mikrofon - Cortana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Priključki | 2x USB-C 3.2 Gen 2 s podporo za DisplayPort in Power Delivery, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1x 3,5mm kombinirani avdio priključek |
| Baterija | 63WHrs, 3S1P, 3-celična Li-ion; Napajanje: Type-C, 65W (20V DC, 3,25A) |
| Barva | Siva |
| Dimenzije | 31,51 x 1,90 x 22,68 cm |
| Teža | 1,53 kg |
| Garancija | 3 leta |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
ASUS TeK Computer Inc.
No. 15, Li-De Road
Beitou District, Taipei 112
Taiwan
email@asus.com
Odgovorna oseba v EU
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25
1105 Amsterdam
NL
email@asus.com
Prenosni računalnik Asus ExpertBook B3 B3405CCA-WB225H4D0X Ultra 5 225H/16GB/SSD 1TB/14" WUXGA 300-nits/W11Pro
Redna cena:
1.150,03 €
Cena z ECE bonusom*:
1.124,03 €
Prihranek do 26 € (-2 %)
Ali plačilo na obroke že od: 46,83 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.149,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.