Prenosni računalnik Asus Vivobook 16 M1605NAQ-SH162W Ryzen 7 170/16GB/SSD 1TB/16" FHD OLED/W11Home
Prenosni računalnik Asus Vivobook 16 M1605NAQ-SH162W Ryzen 7 170/16GB/SSD 1TB/16" FHD OLED/W11Home
Redna cena:
939,99 €
Cena z ECE bonusom*:
913,99 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 38,08 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 939,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
ASUS Vivobook 16 združuje visoko produktivnost z vrhunskim 16-palčnim OLED zaslonom. Za varno in udobno delo poskrbijo praktične funkcije, kot so 180° tečaj, fizični zaklop spletne kamere ter napredna Antimicrobial Guard Plus zaščita površin. Idealen je za študente in poslovne uporabnike, ki iščejo zanesljiv in uporabniku prijazen prenosnik.
| Zaslon | 40,64 cm (16,0'') FHD (1920x1200) OLED 16:10, 300nits, 60Hz, bleščeč, 500 nits HDR peak, DCI-P3: 95% |
| Procesor | AMD Ryzen 7 170 procesor 3,20 GHz (20M, do 4,75 GHz, 8 jeder/16 niti) |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5 (8GB DDR5 na os.pl +8GB DDR5 SO-DIMM) |
| Trdi disk | 1 TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Grafična kartica | Integrirana AMD Radeon Graphics |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 |
| Tipkovnica | Slovenska, osvetljena, Chiclet z numeričnim delom |
| Miška | Sledilna ploščica |
| Kamera | 720p HD kamera z zaslonko za zasebnost |
| Zvočniki | Tehnologija ASUS SonicMaster, vgrajen zvočnik in Array mikrofon |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Priključki | 1x USB 3.2 Gen1 Type-C za podatke, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C za napajanje, 2x USB 3.2 Gen1 Type-A, 1x USB 2.0 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1xDC-in, 1x 3,5mm avdio |
| Baterija | 50WHrs, 3S1P, 3-celična Li-ion; napajalnik: 68W AC (20V DC, 3.4A), priklop USB-C |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzije | 35,87 x 1,99 x 24,95 cm |
| Teža | 1,88 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
ASUS TeK Computer Inc.
No. 15, Li-De Road
Beitou District, Taipei 112
Taiwan
email@asus.com
Odgovorna oseba v EU
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25
1105 Amsterdam
NL
email@asus.com
Prenosni računalnik Asus Vivobook 16 M1605NAQ-SH162W Ryzen 7 170/16GB/SSD 1TB/16" FHD OLED/W11Home
Redna cena:
939,99 €
Cena z ECE bonusom*:
913,99 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 38,08 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 939,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.