Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad Slim 3 15 R5 24/1 WQXGA W11H
Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad Slim 3 15 R5 24/1 WQXGA W11H
Redna cena:
969,99 €
Cena z ECE bonusom*:
943,99 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 39,33 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 969,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Lenovo IdeaPad Slim 3, je pameten in narejen za zahtevne uporabnike na poti - od knjižnic in kavarn do letaliških terminalov, z lahkim in tankim profilom, vendar še vedno vojaško robusten. Opravite pomembne stvari na poti z zmogljivo različico procesorjev AMD Ryzen 5, prilagodljivo zmogljivost Smart Power in polno delujoč priklop USB-C, medtem ko se učite, delate in brskate po spletu.
| Zaslon | 38,35 cm (15,1") |
| Procesor | AMD Ryzen 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Pomnilnik | 24 GB (8GB Spojen DDR5-4800 + 16GB SODIMM DDR5-4800) |
| Trdi disk | 1 TB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Grafična kartica | AMD Radeon 660M Graphics |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Tipkovnica | Osvetljena SLO tipkovnica |
| Miška | Touchpad |
| Kamera | FHD 1080p + IR z zaslonko za zasebnost |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2 W x2, optimizirani z Dolby Audio |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Priključki | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.21x HDMI 1.4, 1x combo jack (3.5mm), 1x SD card reader, 1x Power connector |
| Baterija | Li-Ion, 60 Wh, napajalnik: 65 W |
| Barva | Siva |
| Dimenzije | 343,4 x 239,5 x 17,9 mm |
| Teža | 1,5 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Lenovo (Slovakia)
SKLandererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia
Bratislava
811 09 BRATISLAVA
https://support.lenovo.com/contactus
https://support.lenovo.com/supportphones
Odgovorna oseba v EU
Lenovo (Slovakia)
SKLandererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia
Bratislava
811 09 BRATISLAVA
https://support.lenovo.com/contactus
https://support.lenovo.com/supportphones
Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad Slim 3 15 R5 24/1 WQXGA W11H
Redna cena:
969,99 €
Cena z ECE bonusom*:
943,99 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 39,33 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 969,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.