Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad Slim 3 15 R7 16/512 WUXGA W11H
Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad Slim 3 15 R7 16/512 WUXGA W11H
Redna cena:
839,99 €
Cena z ECE bonusom*:
813,99 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 33,92 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 839,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Lenovo IdeaPad Slim 3, je pameten in narejen za zahtevne uporabnike na poti - od knjižnic in kavarn do letaliških terminalov, z lahkim in tankim profilom. Opravite pomembne stvari na poti z zmogljivo različico procesorjev AMD Ryzen 7, medtem ko se učite, delate in brskate po spletu.
| Zaslon | 38,62 cm (15,3") 1920 x 1200 ( WUXGA ) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Pomnilnik | 16 GB (8GB Soldered DDR5-4800 + 8GB SO-DIMM DDR5-4800); nadgradljiv do 24 GB (8GB soldered + 16GB SO-DIMM) DDR5-4800 offering |
| Trdi disk | 512 GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Grafična kartica | AMD Radeon Integrirana 680M Graphics |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Tipkovnica | Osvetljena tipkovnica |
| Miška | Touchpad |
| Kamera | HD 720p z zaslonko za zasebnost |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2 W x2, optimizirani z Dolby |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Priključki | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.21x HDMI 1.4 1x SD card reader, 1x Power connector, 1x combo 3,5mm |
| Baterija | Li-Ion, 50 Wh, napajalnik: 65 W |
| Barva | Siva |
| Dimenzije | 343,4 x 239,5 x 18,9 mm |
| Teža | 1,6 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Lenovo (Slovakia)
SKLandererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia
Bratislava
811 09 BRATISLAVA
https://support.lenovo.com/contactus
https://support.lenovo.com/supportphones
Odgovorna oseba v EU
Lenovo (Slovakia)
SKLandererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia
Bratislava
811 09 BRATISLAVA
https://support.lenovo.com/contactus
https://support.lenovo.com/supportphones
Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad Slim 3 15 R7 16/512 WUXGA W11H
Redna cena:
839,99 €
Cena z ECE bonusom*:
813,99 €
Prihranek do 26 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 33,92 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 839,99 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.