Francoski hladilnik Hisense RF540N4SBF2
Francoski hladilnik Hisense RF540N4SBF2
Redna cena:
889,90 €
Cena z ECE bonusom*:
865,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 36,08 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 889,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
My Fresh Choice
Shranjevanje glede na vaše potrebe
Območje My Fresh Choice lahko enostavno spremenite iz hladilnika v zamrzovalnik. Temperaturo lahko nastavite od -20°C pa vse do +5°C, odvisno od tega, kakšna živila želite shranjevati. Z nastavitvijo temperature, ki jo potrebujete, ustvarite idealne pogoje za vašo hrano in tako podaljšate njeno svežino in okus.
Metal Cooling
Ohlajen zrak v vsakem kotičku
Hrbtni del hladilnika je prevlečen s posebno ploščo, ki zagotavlja enakomerno porazdelitev temperature od znotraj navzven. Ta kombinacija naprednih tehnologij nenehno zagotavlja idealno raven temperature in vlažnosti.
Velika prostornina
Shranite večje količine živil
Čudovita, elegantna zasnova tega hladilnika se ujema z vsakim kuhinjskim slogom in vam nudi dovolj prostora, da v njem shranite obilico svežih in pripravljenih živil. Ta hladilnik je prostoren od znotraj, ne od zunaj.
| Vrsta | Francoski hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 352 L |
| Prostornina zamrzovalnika | 128 L |
| Zmogljivost zamrzovanja | 7 kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 15 h |
| Inverter motor | Da - Inverter kompresor |
| Možnost menjave odpiranja vrat | / |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 310 kWh |
| Glasnost | 40 dB |
| Barva | Črna |
| Dimenzije | 1817 x 794 x 706 mm |
| Teža | 132 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Francoski hladilnik Hisense RF540N4SBF2
Redna cena:
889,90 €
Cena z ECE bonusom*:
865,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 36,08 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 889,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.