Kombinirani hladilnik Hisense RB645N4BIC
Kombinirani hladilnik Hisense RB645N4BIC
Redna cena:
939,90 €
Cena z ECE bonusom*:
915,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 38,16 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 939,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Total No Frost
Brez sreža - vedno in povsod
Zagotavlja primerne pogoje, ki podaljšajo svežino živil in njihovo hranilno vrednost. V zamrzovalniku se srež ne nabira, zato vam vašega dragocenega časa ni potrebno tratiti z odtaljevanjem aparata.
Precizen elektronski nadzor
Enostavna nastavitev temperature
Elektronska nadzorna plošča z enostavnim pregledom omogoča natančnejše uravnavanje temperature in lažje upravljanje različnih načinov delovanja hladilnika kot kadar koli prej.
Zdržljiv inverter
Za prihranek energije in daljšo življenjsko dobo
Sodobni inverterski kompresorji merijo pogoje v vašem hladilniku in temu ustrezno prilagodijo moč hlajenja, da zagotovijo stabilno temperaturo, prihranek energije ter tišje delovanje, hkrati pa podaljšajo življenjsko dobo vašega hladilnika.
| Vrsta | Prostostoječi kombinirani hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 345 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 150 l |
| Zmogljivost zamrzovanja | 10kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 12 h |
| Inverter motor | Da |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Energijski razred | C |
| Poraba el. energije | 190 kWh |
| Glasnost | 35 dB |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzije | 704 x 2000 x 694 mm |
| Teža | 93 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Kombinirani hladilnik Hisense RB645N4BIC
Redna cena:
939,90 €
Cena z ECE bonusom*:
915,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 38,16 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 939,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.