Kombinirani hladilnik Hisense RT641N4AFE1
Kombinirani hladilnik Hisense RT641N4AFE1
Redna cena:
889,90 €
Cena z ECE bonusom*:
865,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 36,08 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 889,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Prostorni kombinirani hladilnik z zamrzovalnikom
Varuh sveže hrane
Hisense hladilnik z zamrzovalnikom bo vaš strokovnjak za shranjevanje hrane. S svojim 90-stopinjskim odpiranjem vrat in zasnovo, primerno za vsako kuhinjo, je več kot primeren za vsak dom. Na voljo je poseben predal 0° Cooling Plus s temperaturo, ki je za 2-3 °C nižja, kot v preostalem delu hladilnika in je kot nalašč za shranjevanje mesa, rib in mlečnih izdelkov.
LED zaslon
Enostaven za uporabo
Popoln nadzor nad funkcijami zamrzovalnika s pregledno, lahko dostopno in preprosto uporabo popolnoma nove nadzorne plošče, ki omogoča hitro izbiro želene temperature zamrzovalnega prostora.
Multi Air Flow
Stalna temperatura ohranja svežino
Zaradi enakomerne porazdelitve hladnega zraka, ki jo zagotavlja pametni sistem Multi Air Flow, se optimalna temperatura dosledno vzdržuje v celotnem hladilniku z zamrzovalnikom. Tako bo vaša hrana vedno ostala ohlajena, ne glede na to, kje je postavljena.
| Vrsta | Prostostoječi kombinirani hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 344 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 149 l |
| Zmogljivost zamrzovanja | 11kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 10 h |
| Inverter motor | Da |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 296 kWh |
| Glasnost | 36 dB |
| Barva | Črna |
| Dimenzije | 704 x 2000 x 694 mm |
| Teža | 104 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Kombinirani hladilnik Hisense RT641N4AFE1
Redna cena:
889,90 €
Cena z ECE bonusom*:
865,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 36,08 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 889,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.