Francoski hladilnik Hisense RQ5P470SAID
Francoski hladilnik Hisense RQ5P470SAID
Redna cena:
939,90 €
Cena z ECE bonusom*:
915,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 38,16 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 939,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Kupite hladilnik ali zamrzovalnik in prejmite bon pri elektriki.
Ob nakupu hladilnika ali zamrzovalnika v obdobju od 1.4.2026 do 30.4.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Hladilniki in Zamrzovalniki, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Dual-Tech Cooling
Vzdrževanje popolne klime
Ločena regulacija temperature v hladilnem in zamrzovalnem delu s sistemom Dual-Tech zagotavlja idealno raven vlage in temperature tako v hladilniku kot v zamrzovalniku. Ta tehnologija zagotavlja optimalne pogoje za shranjevanje različnih vrst živil, hkrati pa preprečuje prenos vonjav.
Trojno območje
En hladilnik, tri temperaturna območja
Ta kombinirani hladilnik se popolnoma prilagaja vašim potrebam. Ima tri različna območja s prilagodljivimi temperaturami - hladilni del, zamrzovalni del in območje My Fresh Choice, vsako s svojim nadzorom temperature. Cona My Fresh Choice je idealna, če potrebujete več zamrzovalnega ali hladilnega prostora, odvisno od vaših dnevnih potreb, saj ima največji temperaturni razpon.
Spodnji hladilni sistem
Hitreje, hladneje in bolj varčno z energijo
Zasnova, ki omogoča vnos zraka z leve strani in izhod zraka z desne strani, učinkovito ločuje hladen zrak, ki prihaja od zunaj, od vročega zraka pri izpustu. S tem se ustvarja naraven pretok zraka med dnom hladilnika in tlemi, kar povečuje energetsko učinkovitost ter omogoča lažjo prilagoditev hladilnika k oblikovanju vaše kuhinje.
| Vrsta | Francoski hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 304 L |
| Prostornina zamrzovalnika | 179 L |
| Zmogljivost zamrzovanja | 8 kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 14 h |
| Inverter motor | Da - Inverter kompresor |
| Možnost menjave odpiranja vrat | / |
| Energijski razred | D |
| Poraba el. energije | 235 kWh |
| Glasnost | 35 dB |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzije | 794 x 1785 x 698 mm |
| Teža | 90 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Francoski hladilnik Hisense RQ5P470SAID
Redna cena:
939,90 €
Cena z ECE bonusom*:
915,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 38,16 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 939,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.