Popolnoma vgradni pomivalni stroj Hisense HV673A65
Popolnoma vgradni pomivalni stroj Hisense HV673A65
Redna cena:
699,90 €
Cena z ECE bonusom*:
675,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 28,16 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Hygiene Guard z UV tehnologijo
Dodatno čista posoda
Za še višjo stopnjo čistoče je v hidravlični sistem vgrajena UV tehnologija, ki čisti vodo, uporabljeno za pomivanje posode. Ta funkcija je opcijska in jo lahko uporabljate pri vseh programih. Ob aktivaciji odstrani do 99,99999 % bakterij iz izpiralne vode.
Energijski razred A-10 %
Vrhunska energetska učinkovitost
Visoko učinkovit vgradni pomivalni stroj, zasnovan z mislijo na okolje. Z izjemno energijsko učinkovitostjo, 10 % boljšo od standardnega razreda A - zagotavlja manjšo porabo energije brez kompromisov pri zmogljivosti. Čistilni cikel* porabi le 0,5 kWh električne energije, zato je stroškovno učinkovita izbira za vaš dom. Uživajte v bleščeče čisti posodi in hkrati prihranite pri računih za elektriko!
Izjemno tih
Tih in učinkovit
Z izjemno nizko glasnostjo 38 dB med pranjem, zahvaljujoč vrhunskim izolacijskim materialom in učinkovitemu ciklu pranja, je ta pomivalni stroj skoraj neslišen. Z uporabo nočnega programa lahko glasnost celo znižate na samo 36 dB. Pomivalni stroj je tako tih, da ga med pranjem skoraj ne boste slišali.
| Vrsta | Vgradni pomivalni stroj |
| Št. pogrinjkov | 16 |
| Št. programov | 7 Intensive program
Automatic program
Eco program
Program Higiena
Kristalni kozarci
Short program
Night program
|
| Št. temperatur | 7 (40/45/50/55/60/65/70°C) |
| Nastavitev zamika vklopa | Da |
| Inverter motor | Da |
| Vrsta zaščite | Popolni AquaStop |
| Energijski razred | A |
| Poraba el. energije | 49 kWh |
| Poraba vode | 9,5 l |
| Glasnost | 38 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 598 x 816 x 555 mm |
| Teža | 32,6 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Odgovorna oseba v EU
Gorenje gospodinjski aparati d.o.o
Partizanska cesta 12
3320 Velenje
Slovenija
info@gorenje.com
Popolnoma vgradni pomivalni stroj Hisense HV673A65
Redna cena:
699,90 €
Cena z ECE bonusom*:
675,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 28,16 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.