Sesalnik Hoover HP210P 011
Sesalnik Hoover HP210P 011
Redna cena:
149,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 12,42 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 149,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Hoover HP210P 011 je kompakten in okreten sesalnik brez vrečke, ki združuje XL prostornino posode, velik delovni doseg in kompaktne dimenzije. Namenoma je zasnovan za največje udobje pri uporabi in vedno odlično opravi svoje delo. Učinkovito sesanje vseh površin, udobna uporaba in dodatni nastavki, pa izkušnjo sesanja še izboljšajo. Tehnologija ločevanja delcev je ciklonska, ki omogoča boljši zračni pretok in manjši izpust prahu nazaj v prostor. Odlična filtracija prahu in delcev je še posebej pomembna za ljudi z alergijami. Mehanizem bo ob pritisku na gumb avtomatsko navil kabel nazaj v notranjost aparata.
Tako boste preprečili kakršnekoli omejitve ali nadloge z navijanjem kabla med sesanjem. Sesalnik ima veliko 2,5 litrsko posodo za prah, ki jo je enostavno odstraniti in izprazniti ne da bi prišli v stik s prahom. Preprosto odstranite jo iz aparata in podržite nad košem za smeti. Krtača ima regulator sesanja, ki ustreza vsem vrstam tal in zagotavlja optimalno sesanje in pobiranje smeti tudi na preprogah. Sesalnik je opremljen s kolesci in sprednjim drsnikom, ki učinkovito uravnava sesanje. To zagotavlja boljšo drsnost na vseh vrstah preprog, kar vam omogoča prilagojeno čiščenje.
Posebna krtača oblikovana za najbolj občutljiva tla – parket. Z nežnimi ščetinami in kolesci, bo poskrbela, da so vaša tla čista, brez skrbi, da bi jih poškodovali. Sesalnik ima mini nastavek z motorizirano krtačo, ki je idealno orodje za lastnike hišnih ljubljenčkov, saj učinkovito očisti pasjo in mačjo dlako z blazin in drugih površin oblazinjenega pohištva.
| Vrsta | Sesalnik s posodo |
| Moč | 800 W |
| Baterija | / |
| Čas delovanja | / |
| Čas polnjena | / |
| Posoda/vrečka za prah | Posoda: 2,5 l |
| Dolžina kabla | Delovni radij: 10 m |
| Glasnost | 72 dB |
| Dodatki | Priloženi (Krtača za vse površine. Krtača za parket. PET krtača. 2v1 nastavek za prah) |
| Barva | Črna |
| Dimenzije | 273 x 284 x 426 mm |
| Teža | 4,5 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | Ciklonska tehnologija, pralni EPA filter |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Sesalnik Hoover HP210P 011
Redna cena:
149,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 12,42 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 149,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.