Multifunkcijski baterijski sesalnik Hoover HFG10HX 011
Multifunkcijski baterijski sesalnik Hoover HFG10HX 011
Redna cena:
159,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 13,25 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 159,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Hoover predstavlja Hoover GO, multifunkcijski baterijski sesalnik, ki zagotavlja učinkovito sesanje in pobiranje prahu ter smeti. Zasnovan je tako, da z veliko zmogljivostjo in orodji na ohišju zagotavlja čiščenje brez napora, LED osvetlitev pa pripomore k lažjemu in natančnejšemu čiščenju. Sesalnik zagotavlja do 45 minut delovanja v ročnem Eco načinu, do 30 minut delovanja v standardnem Eco načinu ter do 20 minut delovanja v turbo načinu. Sesalnik odlikuje tehnologija za brezkontaktno praznjenje posode za prah, saj le s pritiskom na gumb spraznite celotno posodo za prah in umazanijo.
Zahvaljujoč prilagodljivi cevi Flex tube lahko brez težav očistite tudi pod nizkim pohištvom, ne da bi se prepognili. Preprosto vklopite sesalnik v omrežje, da napolnite baterijo. Za priročno polnjenje baterijo preprosto odstranite in jo vklopite v katero koli vtičnico. Baterija je opremljena z LED indikatorjem, ki prikazuje kdaj je čas za polnjenje in kdaj je baterija pripravljena za uporabo.
| Vrsta | Pokončni baterijski sesalnik |
| Moč | 200 W Eco, turbo |
| Baterija | Li-Ion |
| Čas delovanja | 30 min |
| Čas polnjena | 5 h |
| Posoda/vrečka za prah | 0,55 l |
| Dolžina kabla | / |
| Glasnost | / |
| Dodatki | Priloženi (Motorizirana krtača za vse površine z LED lučko. 2v1 nastavek za prah in reže. Cev Flex tube) |
| Barva | Siva/rozna |
| Dimenzije | 260 x 1110 x 242 mm |
| Teža | 2,8 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | / |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Multifunkcijski baterijski sesalnik Hoover HFG10HX 011
Redna cena:
159,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 13,25 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 159,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.