Sesalnik z vrečko Hoover HE210P 011
Sesalnik z vrečko Hoover HE210P 011
Redna cena:
149,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 12,42 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 149,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Hoover HE2 je klasični sesalnik s 3 litrsko vrečko, ki zagotavlja vrhunske rezultate čiščenja in higieno. Udobje sesanja zagotavljajo prilagodljiva teleskopska cev, samodejno navijanje kabla, indikator polnosti vrečke in 360° vrtljiva cev. Pralni EPA filter in EPA vrečka zadržita prah in prispevata k čistejšemu zraku v vašem domu. Gumb za nadzor moči omogoča prilagajanje sesalne moči glede na različne površine in potrebe čiščenja.
Krtača z regulatorjem sesalne moči in stikalom za preklop med površinami je zasnovana za učinkovito čiščenje preprog, tepihov in trdih tal ter omogoča prilagoditev čiščenja vašim potrebam. Zaradi 10 m delovnega dosega lahko očistite več prostora brez ustavljanja in preklapljanja iz vtičnice v vtičnico. Sesalnik ima mini nastavek z motorizirano krtačo, ki je idealno orodje za lastnike hišnih ljubljenčkov, saj učinkovito očisti pasjo in mačjo dlako z blazin in drugih površin oblazinjenega pohištva.
| Vrsta | Sesalnik z vrečko |
| Moč | 850 W |
| Baterija | / |
| Čas delovanja | / |
| Čas polnjena | / |
| Posoda/vrečka za prah | Vrečka: 3 l Model vrečke: H97 |
| Dolžina kabla | / |
| Glasnost | 72 dB |
| Dodatki | Priloženi (Krtača All Floors za vse površine. Krtača za parket. Mini turbo krtača. 2v1 nastavek za prah in pohištvo) |
| Barva | Črna |
| Dimenzije | 430 x 273 x 250 mm |
| Teža | 4,3 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | Pralni EPA filter. EPA vrečka. 360° vrtljiva cev. Gumirana kolesa. Indikator polnosti vrečke. |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Sesalnik z vrečko Hoover HE210P 011
Redna cena:
149,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 12,42 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 149,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.