Multifunkcijski baterijski sesalnik Hoover HF1M10H 011
Multifunkcijski baterijski sesalnik Hoover HF1M10H 011
Redna cena:
169,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 14,08 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 169,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Hoover predstavlja HF1 MAX, multifunkcijski baterijski sesalnik, ki zagotavlja učinkovito sesanje in pobiranje prahu ter smeti. Zasnovan je tako, da z veliko zmogljivostjo in orodji na ohišju zagotavlja čiščenje brez napora. Motorizirana krtača ima našo tehnologijo ANTI-TWIST™, ki radikalno zmanjšuje ovijanje las in omogoča vzdrževanje brez težav, LED osvetlitev pa pripomore k lažjemu in natančnejšemu čiščenju. Sesalnik je opremljen z našim ekskluzivnim sistemom ANTI-TWIST™, ki preprečuje, da bi se lasje in dlake hišnih ljubljenčkov med sesanjem navijali okoli krtače.
Dostop do krtače, da jo lahko hitro in brez težav odstranite, je enostaven. Zgornje okno se preprosto odpre in tako omogoča vzdrževanje brez težav. HF1 MAX lahko po potrebi začasno parkirate v navpičnem položaju. Vendar če sesalnik ostane brez nadzora, ga je potrebno shraniti na stenski nosilec. Sesalnik zagotavlja do 50 minut delovanja baterije v ročnem ECO načinu, do 20 minut delovanja v standardnem načinu ter do 15 minut delovanja v turbo načinu. Sesalnik odlikuje tehnologija za brezkontaktno praznjenje posode za prah, saj le s pritiskom na gumb spraznite celotno posodo za prah in umazanijo. S sistemom dvojnega čiščenja robov krtača učinkovito pobere prah ob obeh straneh, kar omogoča temeljito čiščenje robov in talnih letev.
| Vrsta | Pokončni baterijski sesalnik |
| Moč | 200 W Eco, standard, turbo |
| Baterija | Li-Ion |
| Čas delovanja | 20 min |
| Čas polnjena | 3,5 h |
| Posoda/vrečka za prah | 0,7 l |
| Dolžina kabla | / |
| Glasnost | / |
| Dodatki | Priloženi (Motorizirana krtača za vse površine z LED lučko. Krtača ANTI-TWIST. 2v1 nastavek za prah in pohištvo. Dolg nastavek za reže. Stenski nosilec) |
| Barva | Siva |
| Dimenzije | 252 x 1090 x 200 mm |
| Teža | 2,5 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | Tehnologija ANTI-TWIST. Park&Go. Stoji samostojno. Pralni EPA filter |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Multifunkcijski baterijski sesalnik Hoover HF1M10H 011
Redna cena:
169,00 €
Ali plačilo na obroke že od: 14,08 € x 12 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 169,00 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.