Vgradni kombinirani hladilnik Candy CNBQT3719EW
Vgradni kombinirani hladilnik Candy CNBQT3719EW
Redna cena:
799,90 €
Cena z ECE bonusom*:
775,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 32,33 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Kupite hladilnik ali zamrzovalnik in prejmite bon pri elektriki.
Ob nakupu hladilnika ali zamrzovalnika v obdobju od 1.4.2026 do 30.4.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Hladilniki in Zamrzovalniki, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Vgradni hladilnik Fresco 400 CNBQT3719EW, se uvršča v E energijski razred in ima prostornino 281 l v hladilnem in 101 l v zamrzovalnem predelu. Hladilnik se ponaša s tehnologijo Total No Frost, ki preprečuje nastajanje ledu in zmrzali ter novo tehnologijo kroženja zraka Circle Fresh, ki zagotavlja konstantno temperaturo in nivo vlažnosti, zato ohranja živila sveža dlje časa. Tehnologija Total No Frost preprečuje nastajanje zmrzali in ledu v zamrzovalnih predalih in na stenah ter za do 94 % zmanjša širjenje plesni in bakterij. Tehnologija Circle Fresh omogoča, da so stalna in enotna temperatura ter vlažnost zagotovljeni na vsaki polici in v vsakem kotu vašega hladilnika. Bočni zračni tok, ki prihaja iz stranskih izhodov, ohranja vaša živila sveža dlje, kamor koli v hladilniku jih postavite.
Nemoteno shranjujte sadje in zelenjavo v predalu za samoregulacijo vlažnosti in vzdržujte idealne pogoje z Natura Fiber, ki samodejno zagotavlja idealno raven vlažnosti. Led osvetlitev ima daljšo življenjsko dobo, manjšo porabo energije ter manjše segrevanje. Kadar koli morate na hitro ohladiti hrano in pijačo, samo aktivirajte funkcijo Super Freezing ali Super Cooling, da pospešite postopek ohlajanja. Hladilnik omogoča enostavno namestitev tečajev vrat na levo ali desno stran. Zato lahko hladilnik postavite v katero koli zasnovo kuhinje.
| Vrsta | Vgradni kombinirni hladilnik |
| Prostornina hladilnika | 281 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 101 l |
| Zmogljivost zamrzovanja | 8 kg/24h |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 8 h |
| Inverter motor | Da |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 259 kWh |
| Glasnost | 33 dB |
| Barva | Bela |
| Dimenzije | 690 x 1935 x 550 mm |
| Teža | 78 kg |
| Garancija | 2 let |
| Ostalo | Tehnologija hlajenja Circle Fresh. LED osvetlitev notranjosti. Zvočni signal za odprta vrata. Steklene police. Wi-fi povezljiv preko aplikacije hOn. |
Podatki o proizvajalcu
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Odgovorna oseba v EU
Candy Hoover Group S.r.l.
Via Comolli 16
Brugherio IT-20047
IT
go.he.services/gpsr-he
Vgradni kombinirani hladilnik Candy CNBQT3719EW
Redna cena:
799,90 €
Cena z ECE bonusom*:
775,90 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 32,33 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,90 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.