Hladilnik Samsung RB50DG602ES9EO
Hladilnik Samsung RB50DG602ES9EO
Redna cena:
815,24 €
Cena z ECE bonusom*:
791,24 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 32,97 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 815,24 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Kupite hladilnik ali zamrzovalnik in prejmite bon pri elektriki.
Ob nakupu hladilnika ali zamrzovalnika v obdobju od 1.4.2026 do 30.4.2026 vam podarimo bon za elektriko v vrednosti 15 EUR z DDV.
Akcija velja za izdelke v kategoriji Hladilniki in Zamrzovalniki, ki so posebej označeni z značko Bon za elektriko. Pogoje akcije najdete tukaj.
Tehnologija SpaceMax™
Izjemno velik 508-litrski* hladilnik z globino 711 mm zagotavlja več prostora za shranjevanje živil. Zaradi izjemno učinkovite toplotne izolacije SpaceMax™ tehnologije so stene hladilnika veliko tanjše. Zato se v notranjosti sprosti dodaten prostor brez povečanja zunanje velikosti.
Hlajenje z vseh strani
Ustrezno ohlajanje vseh živil. Hlajenje z vseh strani ohladi hladilnik enakomerno od kota do kota. Hladen zrak piha iz strateško razporejenih šob in ohranja stalno temperaturo. Tako so živila shranjena pri optimalni temperaturi in ostanejo sveža dlje časa.
| Vrsta | Prostostoječi hladilnik z zamrzovalnikom spodaj |
| Prostornina hladilnika | 340 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 168 l |
| Zmogljivost zamrzovanja | / |
| Shranjevanje ob izpadu el. energije | 14 h |
| Inverter motor | Da |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Energijski razred | E |
| Poraba el. energije | 300 kWh |
| Glasnost | 35 dB |
| Barva | Siva |
| Dimenzije | 759 x 1920 x 711 mm |
| Teža | 87,5 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | Ledomat Twist v zamrzovalniku, posodica za jajca, funkcija power cool in power freeze, nevtralizator neprijetnega vonja, alarm za odprta vrata, vgrajen WiFi |
Podatki o proizvajalcu
Samsung Electronics Austria GmbH
Praterstrasse 31
Vienna 1020
AT
office.ljubljana@samsung.com
Odgovorna oseba v EU
Samsung Electronics Austria GmbH
Praterstrasse 31
Vienna 1020
AT
office.ljubljana@samsung.com
Hladilnik Samsung RB50DG602ES9EO
Redna cena:
815,24 €
Cena z ECE bonusom*:
791,24 €
Prihranek do 24 € (-3 %)
Ali plačilo na obroke že od: 32,97 € x 24 BREZ OBRESTI *
V ceno izdelka je vključen 22% DDV.
Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 815,24 €
*Obročno odplačevanje velja za kupce ECE, skladno s Splošnimi pogoji poslovanja.
Cena z ECE bonusom velja za kupce ECE, ki izpolnjujejo pogoje skladno s splošnimi pogoji in pravilnikom, ki je na voljo TUKAJ
Obvesti me, ko bo produkt na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo, ko bo ta izdelek spet na zalogi.
S prijavo na to obvestilo se strinjam s Politiko zasebnosti in se zavedam, da lahko svoje soglasje kadarkoli prekličem.
Ops!
Izdelki v primerjalniku morajo biti iz iste kategorije, da omogočimo natančno primerjavo med podobnimi izdelki. Primerjanje izdelkov znotraj iste kategorije zagotavlja, da so njihove specifikacije, lastnosti in funkcije med seboj enakovredne, kar omogoča uporabnikom bolj smiselno primerjavo in izbiro med možnostmi.